Обласна асоціація ветеранів спорту Львівщини – серед кращих в Україні

  • 28-12-2016, 20:00

Обласна асоціація ветеранів спорту Львівщини – серед кращих в Україні

Цими днями в українській столиці завершилося урочисте засідання Асоціації ветеранів спорту України, проведене з нагоди 5-річчя від дня заснування цієї всеукраїнської організації. Учасників засідання, з поміж яких були присутні й усі керівники обласних структур ветеранського спорту, вітали президент НОК України Сергій Бубка, представники Мінмолодьспорту та голова Асоціація ветеранів спорту України, який упродовж усіх цих п’яти років керує АВСУ Віктор Ткаченко — про це “LN” повідомила Оксана Вацеба.

Серед кращих за підсумками роботи у 2016 році було відзначено Львівську обласну Асоціацію ветеранів спорту (голова - Володимир Милян). Подібні грамоти отримали також Дніпровська до Донецькі обласні Асоціації.

Ще одна представниця Львівщини - Галина Коритник була відзначена на цьому урочистому засіданні як кращий соціальний комісар Львівської обласної Асоціації ветеранів спорту.

Бажаємо ветеранському спорту Львівщини подальшого поступу!


Довідково.

Асоціація ветеранів спорту України (АВСУ) - утворена 26 липня 2011 року в Києві. Об’єднує федерації, асоціації, спілки, об’єднання та клуби, які сприяють розвитку ветеранського руху і ветеранського спорту. Асоціація співпрацює з Міністерством молоді та спорту України. Президент асоціації - Віктор Ткаченко.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На Львівщині автомобіль збив 75-річну жінку
Сьогодні, 15:25

Сьогодні поблизу села Ясенівці, що Золочівському районі Львівщини сталося...

У Львові на даху будівлі пожежники гасили вогонь
Сьогодні, 13:19

У Львові вогнеборці ліквідували пожежу на даху безгосподарської будівлі. ...

На шахті Львівщини травмувався 40-річний гірник
Сьогодні, 09:53

Вчора, 21-го березня, в селі Глухів на шахті "Степова" стався нещасний...