Обласна асоціація ветеранів спорту Львівщини – серед кращих в Україні

  • 28-12-2016, 20:00

Обласна асоціація ветеранів спорту Львівщини – серед кращих в Україні

Цими днями в українській столиці завершилося урочисте засідання Асоціації ветеранів спорту України, проведене з нагоди 5-річчя від дня заснування цієї всеукраїнської організації. Учасників засідання, з поміж яких були присутні й усі керівники обласних структур ветеранського спорту, вітали президент НОК України Сергій Бубка, представники Мінмолодьспорту та голова Асоціація ветеранів спорту України, який упродовж усіх цих п’яти років керує АВСУ Віктор Ткаченко — про це “LN” повідомила Оксана Вацеба.

Серед кращих за підсумками роботи у 2016 році було відзначено Львівську обласну Асоціацію ветеранів спорту (голова - Володимир Милян). Подібні грамоти отримали також Дніпровська до Донецькі обласні Асоціації.

Ще одна представниця Львівщини - Галина Коритник була відзначена на цьому урочистому засіданні як кращий соціальний комісар Львівської обласної Асоціації ветеранів спорту.

Бажаємо ветеранському спорту Львівщини подальшого поступу!


Довідково.

Асоціація ветеранів спорту України (АВСУ) - утворена 26 липня 2011 року в Києві. Об’єднує федерації, асоціації, спілки, об’єднання та клуби, які сприяють розвитку ветеранського руху і ветеранського спорту. Асоціація співпрацює з Міністерством молоді та спорту України. Президент асоціації - Віктор Ткаченко.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Страшна потрійна аварія з жертвами поблизу Львова
Сьогодні, 21:14

Сьогодні приблизно о 13:45 годині на автодорозі Київ-Чоп в селі Чижки в...

На Львівщині очікуються небезпечні погодні умови
Сьогодні, 18:58

У Львові та області вранці та вдень 16 грудня очікується сильний, по...

У Львові за два дні 40 водіїв були оштрафовані за неналежне паркування
Сьогодні, 18:06

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, лише за вчорашній...