Львівська влада запропонує інвесторам вкладати гроші у будівництво канатної дороги на Високий Замок

  • 27-12-2016, 10:17
Львівська влада запропонує інвесторам вкладати гроші у будівництво канатної дороги на Високий Замок  Будівництво підвісної оглядової канатної дороги стане у Львові одним із об`єктів для залучення інвестицій у наступному році. Рішення про включення його до переліку перспективних прийняла на пленарному засіданні Львівська міськрада.

«Звернення щодо спорудження підвісної канатної дороги на Високий Замок надійшло до міської ради від громадської організації «Львівське обласне відділення Українського фонду «Реабілітація інвалідів» і викликало неабияке зацікавлення. Адже воно зробить один із найцікавіших і найбільш відвідуваних туристичних об`єктів Львова доступним для неповносправних людей. Крім того, подібних проектів немає ніде в Україні, та й в європейських містах їх можна порахувати на пальцях»,- зазначила керівник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Ольга Сивак

Крім облаштування канатної дороги, інвесторам пропонуватимуть вкладати гроші у створення у районі Підзамче культурно-розважального навчального закладу «Театр «Музей кіно».

Ухвала передбачає проведення низки заходів для підготовки відповідних інвестиційних проектів.

Світлина Tvoemisto.tv
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...