Тепер «закон Магнітського» діятиме і в Україні

  • 25-12-2016, 09:49
Тепер «закон Магнітського» діятиме і в УкраїніПідписаний президентом США Бараком Обамою закон про оборонну політику, який передбачає виділення понад 600 млрд дол. на потреби військових у 2017 році, передбачає також поширення дії «закону Магнітського» на всі країни.

Про це повідомляє «LN» з посиланням на російську службу ВВС.

«Акт про верховенство закону і підзвітності імені Сергія Магнітського» передбачає застосування односторонніх санкцій щодо осіб, винних, на думку США, у порушенні прав людини, а також корупції. Іноземцям, які містяться в цьому списку, буде закрито в`їзд до США, а наявні в них в`їзні візи буде анульовано. Також буде заблоковано власність та активи у США. Спочатку закон застосовувався лише щодо російських посадових осіб.
Крім того, підписаний Обамою документ передбачає створення центру з питань боротьби із зарубіжною пропагандою і дезінформацією, який ввійде в структуру Держдепартаменту.
Центр повинен буде очолювати, синхронізувати і координувати зусилля федерального уряду з розпізнавання, розуміння, викриття та протидії зарубіжної державної і недержавної пропаганди і дезінформації, спрямованих на підрив інтересів національної безпеки США».

У 2017 році держава виділить центру 80 млн дол., стільки ж коштів має бути спрямоване в 2018 році, відзначається в документі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...