Надія Савченко заявила, що на Банковій готові до її фізичного знищення

  • 20-12-2016, 09:29
Надія Савченко заявила, що на Банковій готові до її фізичного знищенняДепутат Верховної Ради Надія Савченко заявила, що її хочуть убити. Як повідомляє «LN» про це вона заявила в інтерв'ю телеканалу NewsOne, коментуючи виключення з фракції "Батьківщина".

"Коли мені запропонували вступити в партію, я розуміла ситуацію і знала, з чим мені доведеться зіткнутися. Тому те, що мене будуть виключати з партії, і те, що зі мною згодом буде, я знала. Те, що Адміністрація президента вже отримала наказ зробити все, щоб мене знищити, заарештувати, а якщо не вийде, то повісити на мене все, що вони хочуть. Ну або просто знищити фізично..." - сказала Савченко в інтерв'ю.

За словами Савченко, вона готова до будь-якого розвитку подій і не боїться нічого.

"Я до цього готова, і знаю числа і дні, коли це буде відбуватися. Я не дурна, і я все розумію. І можу прорахувати всі їхні кроки. Мене не лякає і не дивує той бруд, який відбувається в нашій політиці", - додала вона.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Епифаний взял курс на полное уничтожение церкви Филарета
16-08-2019, 14:41

Не смотря на летнее затишье конфликт между ПЦУ Епифания и Киевским...

Епифаний Филарету глаз не выклюет?
3-08-2019, 18:06

Прошедший в минувшие выходные день Крещения Руси, похоже, стал поводом для...

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...