У Львові побудують канатну дорогу для людей з інвалідністю

  • 19-12-2016, 17:59
У Львові побудують канатну дорогу для людей з інвалідністю Сьогодні в міській раді відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з президентом компанії «The Doppelmayr / Garaventa Group» Міхаелем Допельмауером. Під час зустрічі говорили про можливість облаштування у Львові канатної дороги із залученням світового досвіду. Як розповів Міхаель Допельмауер, в Австрії канатні дороги – це доступний транспорт для неповносправних осіб, і цей проект – це хороший приклад реалізації транспортного зв’язку. Про це повідомили "LN" у прес-службі Львівської міської ради.

Сьогодні канатні дороги відіграють важливу роль в загальній концепції міського транспорту багатьох міст світу. Їхньою перевагою є не лише швидкість та доступність, але й те, що такий вид транспорту є більш екологічним, у порівнянні з іншими.

Довідка
Компанія Doppelmayr / Garaventa Group – це австрійсько-швейцарська компанія, яка займається виготовленням крісельних підйомників, фунікулерів, гондол для лижних та розважальних парків, а також громадського транспорту та вантажних підйомників.
На сьогоднішній день компанія виробила близько 14,600 устаткувань у 89 країнах. Компанія Doppelmayr / Garaventa Group була заснована у 2002 році, коли Doppelmayr з Вольфурта, Австрії об’єдналась з Garaventa AG з Швейцарії, щоб сформувати найбільшого в світі виробника канатних доріг.
Компанія була обрана у квітні 2011 року в якості одного з консорціуму для побудови системи канатної дороги у Лондоні.

Світлина ЛМР
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

В Україні алкоголь буде дорожчати протягом 8 років на вимогу Євросоюзу
Вчора, 20:07

Відомо, що Україна уклала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, згідно з...

У Львівській області батько з сином загинули під час чищення вигрібної ями
Вчора, 18:19

В смт. Куликов Жовківського району Львівської області двоє чоловіків...

Порошенко з Путіним провів телефонну розмову
Вчора, 15:02

Вчора, 21 червня президент України Петро Порошенко і президент Росії...