На Львівщині відбуваються наймасштабніші вибори в об'єднані територіальні громади

  • 18-12-2016, 12:42
На Львівщині відбуваються наймасштабніші вибори в об'єднані територіальні громадиУ чотирьох районах Львівської області сьогодні відбуваються перші вибори в об'єднані територіальні громади. Загалом сьогодні в області обирають депутатів та голів 6 територіальних громад, з яких дві міські: Мостиська та Судовишнянська (вони розташовані в одному Мостиському районі), 1 селищну — Щирецьку Пустомитівського раойну та 3 сільські в Старосамбірському, Кам'янко-Бузькому та Пустомитівському районах — про це "LN" розповів начальник відділу ведення реєстру виборців Львівської ОДА Федір Алєйніков: “Всі виборчі дільниці відкрились о 8-й годині ранку, станом на 10 годину явка виборців склала 5-7% залежно від району”.

Він пояснив, що зазвичай активність виборців суттєво підвищується після того, як вони відвідають церкву, тоді виборці йдуть голосувати. Також за словами чиновника суттєвих порушень, які б вплинули на хід виборів не має.

Ці вибори є наймасштабнішими в області після чергових місцевих виборів — цього разу до списків виборців включено 48 тисяч виборців, утворено 146 виборчих округів, з з них 140 — для виборів депутатів та 6 — виборів голів об'єднаних територіальних громад.

Хоча ці вибори є суто місцевими, однак політичні партії активно включились у боротьбу, при тому що за партійними списками обиратимуть лише депутатів та голів мііських рад, натомість у сільських можуть балотуватись і незалежні кандидати. У виборах беруть участь 12 партій і кожна з них подала 27-29 кандидатів до кожної міської ради, на міських голів претендує по 5-6 чоловік. Щоправда в сільських округах конкуренція менша. Загалом зареєстровано майже 1000 кандидатів на депутатське місце.

Зараз на Львівщині є 16 діючих об'єднаних територіальних громад, ну а від сьогодні їх число складе 22. Загалом же на Львівщині передбачено створити 92 об'єднані територіальні громади.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Адміністрація Президента України переконана, що Україні потрібно введення вільного ринку землі
Вчора, 20:17

В адміністрації Президента вважають, що в Україні потрібно ввести вільний...

На Львівщині Золочівська місцева прокуратура почала розслідувати поширення комуністичної символіки в Миколаєві
Вчора, 18:26

Про це Українським Новинам повідомив представник прокуратури Львівської...

РІА Новини в Україні потрапили в антиросійський списку санкцій України
Вчора, 15:14

У антиросійський списку санкцій РНБО потрапили "РИА Новости" в Україні та...