Пластуни передали місту Вифлеємський вогонь миру

  • 18-12-2016, 10:37
Пластуни передали місту Вифлеємський вогонь мируПредставники Львівської станиці національної скаутської організації «Пласт» урочисто передали міському голові Львова Андрію Садовому Вифлеємський вогонь миру. Участь в урочистому прийнятті вогню взяли також діти з Родинного дому «Покрова» з братом Романом, та керівник компанії «GPS-Tracker.com.ua» Ольга Колпакова. Про це повідомили "LN" у прес-службі ЛЬвівської міської ради.

Вогонь запалили у кабінеті міського голови, де він горітиме протягом усіх Різдвяних свят. Далі вогонь передаватимуть й в інші установи Львова. Також вогонь постійно буде в капличці (каб. 116) Львівської міської ради. Усі охочі зможуть туди заходити і запалювати свічки від лампадки з вогнем. Каплиця буде відчинена у вихідні дні також.

«Ми маємо честь доносити до людей, до громади Львова гарну традицію, як Вифлеємський вогонь миру, який долає дуже велику відстань з міста Вифлеєму, з місця народження Ісуса Христа. І ми хочемо розділити ту радість, яку ми переймаємо від польських харцерів зі всіма, з громадою Львова. Хочемо, щоб той мир, оскільки він називається – Вифлеємським вогнем миру, донісся до кожної домівки, до кожної громадської установи, щоб в той час, який в нас зараз є в Україні, воєнний час, мир поширився і в нас було мирне небо над головою», - зазначив Роман Козак, представник організації «Пласт».

«Для нас це велика честь прийняти цей вогонь для громади міста Львова, але я би дуже хотів, щоби в ті дні всі пам’ятали про цей вогонь, який має бути в нашому серці. Що він має бути чистий, має бути дуже відкритий на добро, на добрі справи. І ось цей час перед народженням маленького Ісусика - це є прекрасна можливість очистити свої думки і зробити ще дуже багато добрих діл», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Вифлеємський вогонь миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Вифлеємський вогонь, котрий символізує тепло, мир, злагоду і сподівання, Україною поширюють пластуни. Вогонь передають від міста до міста й заносять у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні.

А перейняли вогонь пластуни від польських харцерів на кордоні «Рава-Руська – Гребенне».

Світлина Мирослава Пархомика
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

В Україні алкоголь буде дорожчати протягом 8 років на вимогу Євросоюзу
Вчора, 20:07

Відомо, що Україна уклала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, згідно з...

У Львівській області батько з сином загинули під час чищення вигрібної ями
Вчора, 18:19

В смт. Куликов Жовківського району Львівської області двоє чоловіків...

Порошенко з Путіним провів телефонну розмову
Вчора, 15:02

Вчора, 21 червня президент України Петро Порошенко і президент Росії...