У наступному році обсяг кредитування збільшуватиметься, а депозитні ставки зменшуватимуться — експерт

  • 16-12-2016, 18:03
У наступному році обсяг кредитування збільшуватиметься, а депозитні ставки зменшуватимуться — експерт“Якщо не буде ніяких екстраординарних подій, то наступного року обсяги кредитування в Україні збільшуватимуться, при цьому знижуватимуться кредитні ставки, натомість ставки за депозитами так само зменшуватимуться” -- про це у коментарі “LN” заявив речник одного з українських банків Віктор Гальчинський

Особливо скорочення кредитних ставок можна буде спостерігати в кредитах для бізнесу, вже зараз їх можна отримати під 17-18% річних, також скорочуватимуться ставки споживчих кредитів, які зараз є дорогими — середня ціна по ринку — від 40% річних.

Віктор Гальчинський зазначив, що найдешевшими є валютні кредити для бізнесу — 7-8% річних, однак їх можуть отримувати лише підприємства, які мають доходи у валюті. Натомість видавати кредити для фізичних осіб в іноземній валюті заборонено законодавством.

Щодо депозитів, то ставки за такими вкладами скорочуватимуться — вже зараз є банки, які приймають гроші під 13%-17% річних, і ця тенденція до скорочення ставок збережеться. “Ми зберігаєм гроші наших клієнтів під низький відсоток оскільки маємо достатньо ресурсу і особливо не потребуємо додаткових коштів” -- зазначив Віктор Гальчинський. Натомість, якщо банк приймає депозити під високі відсотки, за словами експерта: “це не завжди свідчить про неблагополуччя банку, але точно, що банк потребує додаткового ресурсу. Інше питання — для чого він йому потрібен” -- пояснив експерт.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Бізнесмен з Жовкви підкупивши прокурора, хотів уникнути відповідальності за розтрату бюджетних грошей
Сьогодні, 18:05

Керівника підприємства з Жовківського району спіймали на підкупі прокурора...

Ноу-хау фасадів для Львова
Сьогодні, 15:58

Німецькі каменярі допомагають рятувати середньовічні кам'яниці Львова....

У ДТП на Львівщині травмовано 4-річна дитина
Сьогодні, 13:26

Вчора близько третьої години дня сталася ДТП, на ділянці траси...