Львів передбачив у бюджеті на наступний рік 70 мільйонів гривень на новий полігон та рекультивацію старого

  • 16-12-2016, 14:42
Львів передбачив у бюджеті на наступний рік 70 мільйонів гривень на новий полігон та рекультивацію старогоЛьвівський бюджет передбачив на наступний рік 70 мільйонів гривень на придбання нової ділянки під полігон ТПВ в межах області та на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.

Про це зазначено у проекті головного фінансового документа міста на 2017-й рік, який напередодні затвердив виконавчий комітет Львівської міськради.

«У бюджеті розвитку закладено кошти на придбання нового полігону для сміття у межах області та на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища відповідно 30 і 40 мільйонів»,- зазначила керівник департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

Окрім того, на розроблення проектно-кошторисної документації на будівництво сміттєсортуваного комплексу та полігону ТПВ передбачається 5 млн грн, на будівництво сміттєпереробного комплексу та полігону 10 млн грн.

Як відомо більшу частину коштів на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища та на будівництво сміттєпереробного заводу Львів використає з кредиту Європейського інвестиційного банку.

Світлина Львівська пошта
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Патрульні ліквідували загоряння в вантажівці на трасі Київ-Чоп
Сьогодні, 13:56

Вчора ввечері екіпаж патрульної поліції 2-го батальйону зупинив порушника...

У Львівській області сталося ДТП з перекиданням
Сьогодні, 10:21

У Львівській області, в селі Зимна вода сталося ДТП з перекиданням. Про...

У Львові розшукують чоловіка, який втік з психіатричної лікарні
Вчора, 20:58

У Львові намагаються відшукати 34-річного чоловіка, який лікувався у...