Львів передбачив у бюджеті на наступний рік 70 мільйонів гривень на новий полігон та рекультивацію старого

  • 16-12-2016, 14:42
Львів передбачив у бюджеті на наступний рік 70 мільйонів гривень на новий полігон та рекультивацію старогоЛьвівський бюджет передбачив на наступний рік 70 мільйонів гривень на придбання нової ділянки під полігон ТПВ в межах області та на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.

Про це зазначено у проекті головного фінансового документа міста на 2017-й рік, який напередодні затвердив виконавчий комітет Львівської міськради.

«У бюджеті розвитку закладено кошти на придбання нового полігону для сміття у межах області та на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища відповідно 30 і 40 мільйонів»,- зазначила керівник департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

Окрім того, на розроблення проектно-кошторисної документації на будівництво сміттєсортуваного комплексу та полігону ТПВ передбачається 5 млн грн, на будівництво сміттєпереробного комплексу та полігону 10 млн грн.

Як відомо більшу частину коштів на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища та на будівництво сміттєпереробного заводу Львів використає з кредиту Європейського інвестиційного банку.

Світлина Львівська пошта
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Розробила проект компанія Google, який здатний передбачити дату смерті пацієнта
Вчора, 20:49

Компанія Google створила проект штучного інтелекту "Medical Brain", який...

У Львові завод «Електрон» підтримав законопроект «Купуй українське, плати українцям»
Вчора, 18:53

У Львові завод «Електрон» підтримав законопроект «Купуй українське, плати...

В Україні через посуху зменшиться урожай пшениці
Вчора, 15:45

В Україні через посуху на 8-10% зменшиться урожай озимої пшениці і складе...