Львів передбачив у бюджеті на наступний рік 70 мільйонів гривень на новий полігон та рекультивацію старого

  • 16-12-2016, 14:42
Львів передбачив у бюджеті на наступний рік 70 мільйонів гривень на новий полігон та рекультивацію старогоЛьвівський бюджет передбачив на наступний рік 70 мільйонів гривень на придбання нової ділянки під полігон ТПВ в межах області та на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.

Про це зазначено у проекті головного фінансового документа міста на 2017-й рік, який напередодні затвердив виконавчий комітет Львівської міськради.

«У бюджеті розвитку закладено кошти на придбання нового полігону для сміття у межах області та на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища відповідно 30 і 40 мільйонів»,- зазначила керівник департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

Окрім того, на розроблення проектно-кошторисної документації на будівництво сміттєсортуваного комплексу та полігону ТПВ передбачається 5 млн грн, на будівництво сміттєпереробного комплексу та полігону 10 млн грн.

Як відомо більшу частину коштів на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища та на будівництво сміттєпереробного заводу Львів використає з кредиту Європейського інвестиційного банку.

Світлина Львівська пошта
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У центрі Львова вкрали дві півметрові писанки
Вчора, 21:11

Охоронець писанок стверджує, що крадіжку скоїли вночі туристи з Німеччини,...

Порошенко під час свого виступу забув як звати загиблого в зоні АТО сержанта зі Львова
Вчора, 17:35

Президент України Петро Порошенко осоромився під час свого виступу на...

В Україні понад 1700 шкіл і дитячих садів працюють без справних систем протипожежного захисту
Вчора, 14:29

В Україні понад 1700 шкіл і дитячих садів працюють без справних систем...