Тимошенко виперла Савченко з парламентської фракції, бо в них «принципи і переконання» не співпадають

  • 16-12-2016, 09:51
Тимошенко виперла  Савченко з парламентської фракції, бо в них «принципи і переконання» не співпадаютьЧлени фракції політичної партії Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» виключили звільнену з російської в`язниці українську льотчицю Надію Савченко з парламентської фракції у Верховній Раді.

Як повідомляє «LN», про це йдеться у заяві фракції ВО «Батьківщина» у Верховній Раді, розміщеній на офіційному сайті «Батьківщини».

У партії нагадали, що «Батьківщина» на парламентських виборах 2014 року внесла Савченко до свого виборчого списку заради звільнення української жінки- офіцера з російського полону.

”Час, що минув, довів, що саме високий статус народного депутата та члена ПАРЄ дав можливість порушити питання Надії на найвищий світовий політичний рівень, і це разом з боротьбою українського народу призвело до здобуття її свободи”, - зазначається у заяві.

У партії запевнили, що якби було можливо повернути час назад, то сьогодні б зробили теж саме для її звільнення.

”Однак життя засвідчило, що принципи і політичні переконання Надії Савченко та «Батьківщини» не співпадають. Зокрема, «Батьківщина» виступає категорично проти будь-яких переговорів з терористами, проти амністії вбивць українців, проти легалізації бандугруповань на Донбасі”, - заявили у партії.

У заяві сказано, що Савченко вважає, «що державницька позиція України не є чітко визначеною та доведеною щодо застосування саме такої термінології».

«Фракція «Батьківщина» обговорила з Надією Савченко всі ці обставини та прийняла рішення про її виключення зі складу фракції», - наголошується у заяві.

Світлина Politeka
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Епифаний взял курс на полное уничтожение церкви Филарета
16-08-2019, 14:41

Не смотря на летнее затишье конфликт между ПЦУ Епифания и Киевским...

Епифаний Филарету глаз не выклюет?
3-08-2019, 18:06

Прошедший в минувшие выходные день Крещения Руси, похоже, стал поводом для...

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...