Тимошенко виперла Савченко з парламентської фракції, бо в них «принципи і переконання» не співпадають

  • 16-12-2016, 09:51
Тимошенко виперла  Савченко з парламентської фракції, бо в них «принципи і переконання» не співпадаютьЧлени фракції політичної партії Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» виключили звільнену з російської в`язниці українську льотчицю Надію Савченко з парламентської фракції у Верховній Раді.

Як повідомляє «LN», про це йдеться у заяві фракції ВО «Батьківщина» у Верховній Раді, розміщеній на офіційному сайті «Батьківщини».

У партії нагадали, що «Батьківщина» на парламентських виборах 2014 року внесла Савченко до свого виборчого списку заради звільнення української жінки- офіцера з російського полону.

”Час, що минув, довів, що саме високий статус народного депутата та члена ПАРЄ дав можливість порушити питання Надії на найвищий світовий політичний рівень, і це разом з боротьбою українського народу призвело до здобуття її свободи”, - зазначається у заяві.

У партії запевнили, що якби було можливо повернути час назад, то сьогодні б зробили теж саме для її звільнення.

”Однак життя засвідчило, що принципи і політичні переконання Надії Савченко та «Батьківщини» не співпадають. Зокрема, «Батьківщина» виступає категорично проти будь-яких переговорів з терористами, проти амністії вбивць українців, проти легалізації бандугруповань на Донбасі”, - заявили у партії.

У заяві сказано, що Савченко вважає, «що державницька позиція України не є чітко визначеною та доведеною щодо застосування саме такої термінології».

«Фракція «Батьківщина» обговорила з Надією Савченко всі ці обставини та прийняла рішення про її виключення зі складу фракції», - наголошується у заяві.

Світлина Politeka
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...