Епідеміологи прогнозують пік епідемії грипу в лютому

  • 15-12-2016, 12:02
Епідеміологи прогнозують пік епідемії грипу в лютомуЕпідеміологи прогнозують пік епідемії грипу в Україні в лютому. Як інформує «LN» з посиланням на УНІАН, про це повідомила журналістам завідувач Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій Міністерства охорони здоров`я Тетяна Дихановська.

За словами експерта, на 49-му тижні Україна переступила через епідемічний поріг із захворюваності на грип і ГРВІ, але це ще не пік.

«Упродовж наступного – 50-го – тижня ми очікуємо значне зниження показників захворюваності завдяки обмежувальним заходам у школах. Епідпоріг піде на спад. Адже діти – основне джерело інфекції, вони спілкуються в тісних колективах і обмінюються вірусами, будучи джерелами зараження для своїх домашніх (дорослих)», - сказала Дихановська.

Разом з тим експерт наголосила, що пік захворюваності на грип в Україні епідеміологи очікують в лютому 2017 року.
«Підвищення рівнів захворюваності почнеться в середині січня, з піком у лютому (зазвичай на 6-7-8-й тижні). І далі поступове зниження епідпорогу в березні», - сказала Дихановська.

Епідемічний поріг щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) перевищено в 11 регіонах України та Києві. За її словами, найвищі показники захворюваності зареєстровано у Чернівецькій області, найнижчі – у Закарпатській. Загалом, з початку епідемічного сезону (3 жовтня – 11 грудня) в Україні зареєстровано 1 млн 845 тис. 274 хворих на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, перехворіло 4,3% населення.

На сьогодні в країні вже зафіксовано третій випадок смерті внаслідок грипу.

Світлина Амізон
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Львові бус на смерть збив дівчинку, яка каталася на санках
Сьогодні, 20:06

У Львові бус на смерть збив 10-річну дівчинку, яка каталася на санках. ...

У Львові дівчині підсипали наркотики, а потім згвалтували
Сьогодні, 17:02

Напередодні у Львові в відділ поліції звернувся водій таксі, який...

Дрогобич загруз у смітті через протест
Сьогодні, 12:35

Дрогобич Львівської області загруз у смітті - з міста два тижні не...