Влада стоїть за нападами і вбивствами активістів в Україні, заявив Гриценко

  • 5-08-2018, 20:11
Влада стоїть за нападами і вбивствами активістів в Україні, заявив Гриценко

Колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко заявив, що за вбивствами і нападами на активістів в Україні коштує влада.

"Напади і вбивства активістів в Україні - це не просто безсилля влади, бо влада за цим всім стоїть. Нинішній режим Порошенко вже далеко обійшов бандитський режим Януковича", - говорить він.

Він зазначив, що в країні відбуватиметься досить сильний тиск на активістів, журналістів і пресу, політичну опозицію, антикорупціонерів.

З його слів, "такої системної масштабної роботи по тиску на них ніколи не було", передає newsone.ua.

 "Як тільки проводиться якась акція протесту, то відразу йде дискредитація, з'являються фейковий акції, з'являються ТІТУШКИ, з'являються стусани, потім б'ють, потім зеленку на обличчя, потім сльозогінний газ в обличчя і з журналістами також і не тільки з українськими, а й з іноземними. Тих, хто виступає змусили електронно декларувати всі, навіть те, хто їм поставляє стакан з водою. Потім пішли затримання, обшуки, вилучення комп'ютерної техніки, зупинки, наружка, стеження, прослуховування, вкидання фейків в пресу. Якщо це ЗМІ - позбавити ліцензії, "підвісу ь ", організувати пікет, що завгодно", - додав екс-глава Міноборони.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

В Киеве прихожане вышли поддержать Филарета
7-09-2019, 19:55

Сегодня в Киеве на Софиевской площади собралось около двух тысяч верующих...

Епифаний взял курс на полное уничтожение церкви Филарета
16-08-2019, 14:41

Не смотря на летнее затишье конфликт между ПЦУ Епифания и Киевским...

Епифаний Филарету глаз не выклюет?
3-08-2019, 18:06

Прошедший в минувшие выходные день Крещения Руси, похоже, стал поводом для...