Арешт Савченко піар ходом для розкрутки її кандидатури під президентські вибори, - Корнійчук

  • 3-08-2018, 20:30
Арешт Савченко піар ходом для розкрутки її кандидатури під президентські вибори, - Корнійчук

Політичний експерт Дмитро Корнійчук вважає арешт політика Надії Савченко піар ходом, щоб згодом розкрутити її кандидатуру під президентські вибори.

З його слів, вийде з СІЗО нардеп, швидше за все, цієї осені, інформує видання golos.ua. «Савченко спочатку не уявляла для влади ніякої загрози. Її арешт, швидше за все, узгоджений піар хід з владою для розкрутки Савченко під президентські вибори. Вона як технічний кандидат перетягне на себе голоси військових, які виступають проти влади. Швидше за все, вона буде використовуватися, як головний критик проти Юлії Тимошенко. Швидше-всього Савченко вийде з СІЗО восени під старт президентської кампанії для того, щоб вона могла максимально розкрутитися », - каже політолог.

Він підкреслив, що додатковим доказом для громадян того, що вона не може бути підставним кандидатом може бути той факт, що Савченко перебувала в СІЗО за звинуваченням в підготовці замаху на парламент і всю владу.

«Тобто, Савченко сприймали реальним кандидатом, який висувається проти влади. Однак насправді за нею стоять або представники влади, або Росії, які використовують її, як технічного кандидата », - додав він.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Киевское предприятие требует от Зеленского восстановить торгово-экономические отношения с РФ
18-09-2019, 17:50

Сегодня почти две сотни работников предприятия "Миро-Киев" обратились к...

В Киеве прихожане вышли поддержать Филарета
7-09-2019, 19:55

Сегодня в Киеве на Софиевской площади собралось около двух тысяч верующих...

Епифаний взял курс на полное уничтожение церкви Филарета
16-08-2019, 14:41

Не смотря на летнее затишье конфликт между ПЦУ Епифания и Киевским...