Порошенко може не потрапити до другого туру через відсутність зовнішньої підтримки - олігархів

  • 30-07-2018, 20:02
Порошенко може не потрапити до другого туру через відсутність зовнішньої підтримки - олігархів

Український політолог Андрій Золотарьов сказав, що вже перед президентськими виборами почнеться зачистка інформаційного поля. Це буде зроблено з метою придушення опонентів в Адміністрації Президента Петра Порошенка.

Про це політолог заявив в інтерв'ю ГолосUA.

За словами Золотарьова, підопічні Порошенко можуть зробити ставку на регіональних лідерів, так як поточний лідер Президента знижується до 5%.

"Мери міст-мільйонників мають рейтинги в рази перевищують рейтинги політиків національного рівня. Значить, у Порошенка спробують« нагнути »мерів і губернаторів. Буде задіяний адміністративний ресурс і технології соціальної корупції. Для придушення опонентів намагатимуться зачистити інформаційний поле. Зокрема, задіють силові ресурси ", - сказав А. Золотарьов.

До того ж політолог підкреслив, що Порошенко вже прийняв рішення брати участь в президентських виборах, але ситуація ускладнюється через те, що Президент є фігурою з найбільшим антирейтингом і у нього немає зовнішньої підтримки.

 "Зокрема, підтримки олігархів. Все це створює проблеми потрапити Порошенко до другого туру. Можливо, він спробує внести максимальну кількість кандидатів, щоб роздрібнили електорат і він спробує за рахунок адмінресурсу спробує туди проскочить. А там використовувати підкуп виборців, щоб перемогти", - резюмував А. Золотарьов.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...