Порошенко може не потрапити до другого туру через відсутність зовнішньої підтримки - олігархів

  • 30-07-2018, 20:02
Порошенко може не потрапити до другого туру через відсутність зовнішньої підтримки - олігархів

Український політолог Андрій Золотарьов сказав, що вже перед президентськими виборами почнеться зачистка інформаційного поля. Це буде зроблено з метою придушення опонентів в Адміністрації Президента Петра Порошенка.

Про це політолог заявив в інтерв'ю ГолосUA.

За словами Золотарьова, підопічні Порошенко можуть зробити ставку на регіональних лідерів, так як поточний лідер Президента знижується до 5%.

"Мери міст-мільйонників мають рейтинги в рази перевищують рейтинги політиків національного рівня. Значить, у Порошенка спробують« нагнути »мерів і губернаторів. Буде задіяний адміністративний ресурс і технології соціальної корупції. Для придушення опонентів намагатимуться зачистити інформаційний поле. Зокрема, задіють силові ресурси ", - сказав А. Золотарьов.

До того ж політолог підкреслив, що Порошенко вже прийняв рішення брати участь в президентських виборах, але ситуація ускладнюється через те, що Президент є фігурою з найбільшим антирейтингом і у нього немає зовнішньої підтримки.

 "Зокрема, підтримки олігархів. Все це створює проблеми потрапити Порошенко до другого туру. Можливо, він спробує внести максимальну кількість кандидатів, щоб роздрібнили електорат і він спробує за рахунок адмінресурсу спробує туди проскочить. А там використовувати підкуп виборців, щоб перемогти", - резюмував А. Золотарьов.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Киевское предприятие требует от Зеленского восстановить торгово-экономические отношения с РФ
18-09-2019, 17:50

Сегодня почти две сотни работников предприятия "Миро-Киев" обратились к...

В Киеве прихожане вышли поддержать Филарета
7-09-2019, 19:55

Сегодня в Киеве на Софиевской площади собралось около двух тысяч верующих...

Епифаний взял курс на полное уничтожение церкви Филарета
16-08-2019, 14:41

Не смотря на летнее затишье конфликт между ПЦУ Епифания и Киевским...