У Львові померла неповнолітня вагітна

  • 27-07-2018, 13:21
У Львові померла неповнолітня вагітна

У Миколаївському районі Львівської померла неповнолітня вагітна жінка.

Про це передає 4studio.com.ua.

Як стало відомо від медиків, вагітна жителька одного з сіл Миколаївського району померла в міській лікарні міста Новий Розділ.

Яке захворювання привело до смерті жінки, яка перебувала орієнтовно на четвертому місяці вагітності, медики будуть встановлювати.

Нагадаємо, 11 новонароджених дітей померли в Нідерландах. Жінки брали участь в медичному експерименті. Приймали віагру під час вагітності, щоб прискорити зростання і розвиток плоду.

Дослідження проводилися над 93 жінками в 10 лікарнях по всіх Нідерландах. Привернуло жінок зі зниженим функціонуванням плаценти. Їм давали силденафіл - діюча речовина віагри. Препарат розширює кровоносні судини. Вчені сподівалися, що він поліпшить циркуляцію крові у жінок.

Експериментом керував медичний центр університету в Амстердамі. Досліди на щурах показали позитивні результати, говорять вчені. Експеримент на людях припинили після того, як народилося 17 дітей з недорозвиненими легенями. Це більше, ніж очікувалося, заявили в наглядовій комісії. 11 з цих немовлят померли.

Препарат викликає підвищення кров'яного тиску в легенях. Через це діти не отримують достатньо кисню, припускають вчені. Немає свідчень, що експеримент проводили з порушеннями. Але ніякого позитивного впливу на здоров'я дітей він не чинив.

Джерело: https://golos.ua
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

В Киеве прихожане вышли поддержать Филарета
7-09-2019, 19:55

Сегодня в Киеве на Софиевской площади собралось около двух тысяч верующих...

Епифаний взял курс на полное уничтожение церкви Филарета
16-08-2019, 14:41

Не смотря на летнее затишье конфликт между ПЦУ Епифания и Киевским...

Епифаний Филарету глаз не выклюет?
3-08-2019, 18:06

Прошедший в минувшие выходные день Крещения Руси, похоже, стал поводом для...