За останні п'ять років в Україні рівень бідності зріс на 10%

  • 18-07-2018, 10:11
За останні п'ять років в Україні рівень бідності зріс на 10%

Про це заявила директор Світового банку з питань України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, передає "Укрінформ". Кахкохен розповіла, що це пов'язано з почався в 2014 економічною кризою.

"Економічна криза, що почалася в Україні в 2014 році, привів до того, що рівень бідності зараз вище, ніж п'ять років тому. Якщо в 2014 році за межею бідності жили 15% населення України, то сьогодні - 25%", - зазначила вона.

Ще вона додала, що в Україні найбільший по Європі запас родючої землі, але через вибудуваної державної політики економіка України відстала в розвиток на 20 років.

"В Україні найбільший в Європі запас родючої землі. Вигідно і її географічне положення на перехресті Європи та Азії. Однак державна політика в плані розвитку економіки відстала на 20 років. Якщо будуть зміни, зокрема, створять прозорий ринок землі, буде і стимул для підвищення стандартів життя ", - підкреслила директор Світового банку.

 Також Кахкохен уточнила, що Всесвітній банк, починаючи з 2014 року вклав в Україну більше, ніж в іншу країну, але ці фінанси були використані не за призначенням.

 "Вкладено 5,5 млрд доларів, причому половина коштів - 2,5 млрд доларів - в різні інвестиційні проекти, плюс 2 млрд - на підтримку регіональних бюджетів для проведення реформ, ще 500 млн доларів - на поставку газу. На жаль, не всі ці гроші використані в повному обсязі, і ми чекаємо рішень від уряду України ", - уклала вона.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...