Україна повинна докласти зусиль, щоб парламентарії Польщі виправили абсурдні помилки в законі про Голокост

  • 28-06-2018, 10:12
Україна повинна докласти зусиль, щоб парламентарії Польщі виправили абсурдні помилки в законі про Голокост

Вчора, 27 червня глава Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявив, що Україна повинна продовжувати докладати зусилля для того, щоб парламентарії Польщі виправили абсурдні помилки в законі про Інститут національної пам'яті Польщі, де передбачено реальне ув'язнення за заперечення "злочинів українських націоналістів".

Про це пише УНН.

"Добре, що польські парламентарії продемонстрували здатність бачити свої помилки, визнавати свої помилки і навіть виправляти ці помилки. Очікуємо, що цього проявленого розуму і рішучості вистачить і на те, щоб виправити інші абсурдні положення закону про Інститут національної пам'яті (Польщі - прим.ред .), що стосуються українського націоналізму. Я переконаний, що Україна повинна продовжити докладати зусилля в цьому напрямку для того, щоб ці зміни таки були прийняті ", - підкреслив він.

Він переконаний, що закон про Інститут національної пам'яті в нинішній редакції, особливо в тій частині, яка стосується статей про український націоналізм, робить неможливими дискусії між українськими і польськими істориками на польській території.

"(Закон - прим.ред.) Зупиняє фактично цю дискусію. Більш того, передбачає якісь кримінальні санкції, включаючи три роки ув'язнення за заперечення того, що закон називає злочином українських націоналістів", - резюмував глава Інституту.

Раніше, прем'єр-міністр Польщі заявив, що поправки внесені в закон про Голокост не забороняють бандерівську ідеологію.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Епифаний взял курс на полное уничтожение церкви Филарета
16-08-2019, 14:41

Не смотря на летнее затишье конфликт между ПЦУ Епифания и Киевским...

Епифаний Филарету глаз не выклюет?
3-08-2019, 18:06

Прошедший в минувшие выходные день Крещения Руси, похоже, стал поводом для...

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...