«Пан Коцький» завітав до львівських меломанів

  • 17-11-2016, 13:36
«Пан Коцький» завітав до львівських меломанівНевмирущий і улюблений усіма поколіннями «Пан Коцький» зірвав аншлаг у Львівській обласній філармонії. Музиканти та вокалісти презентували цю дитячу комічну оперу на своїй камерній сцені.

Про це повідомляє кореспондент Lviv NEWS.

«Пан Коцький» – дитяча опера Миколи Лисенка, лібрето – Дніпрова Чайка. Чудова комічна повчальна вистава разом із іншими операми композитора була вперше поставлена у 30-х роках у Києві і стала дуже популярною. Не втратила вони своєї актуальності та захоплених відгуків слухачів і тепер, продовжуючи прославляти українську пісенну творчість та музичну культуру.

Львівська філармонія розвиває традицію ознайомлення меломанів із незвіданими та несправедливо забутими творами українських та світових музичних класиків. У її залах звучить музика давніх композиторів, відбуваються міжнародні фестивалі «Віртуози» та «Контрасти», які представляють слухачам широку палітру опусів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...