Гройсман заявив про пошук нової ціни на газ

  • 23-06-2018, 17:14
Гройсман заявив про пошук нової ціни на газ
У п'ятницю, 22 червня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді не зміг запевнити українців у тому, що ціни на газ для населення не будуть підвищені.

Замість цього під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю він лише заявив про пошук "справедливої ​​формули" на газ.

"У промисловості ціни на газ не регулюються і рівні 10 тис. Гривень [$ 385 за 1 тис. Куб. М], для населення - 7 тис. Гривень [$ 269 за 1 тис. Куб. М]. Я стримую їх зростання, ми працюємо над тим, щоб знайти справедливу формулу, щоб ціна на газ була справедливою ", - заявив Гройсман, відповідаючи на питання лідера Радикальної партії Олега Ляшка про те, що уряд робить для зниження ціни на газ на Україні.

З його слів, проблема в цьому питанні пов'язана з тим, що з 2005 по 2013 роки держави брало великі кредити і зараз вимушений гасити борги. "Треба розрахуватися з боргами", - підкреслив він.

Більш того, за словами глави уряду, нормалізувати тарифи можливо буде, "коли Україна замість країни-імпортера, яка закуповує газ, стане країною-експортером".

"Ми зараз йдемо чітко до того, щоб стати країною-експортером, а це значить системно знизити на 20-30% ціни", - запевнив він.

Додав Гройсман, що сприятиме вирішенню тарифів в країні допоможе також "продовження співпраці з міжнародними організаціями, що дасть стабільність курсу, цін, нові умови для підвищення соціальних стандартів".

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...