«Карпати» знов програли футбол та зимуватимуть на останньому місці в таблиці (фоторепортаж)

• 12-12-2016, 13:14
«Карпати» знов програли футбол та зимуватимуть на останньому місці в таблиці (фоторепортаж)11 листопада на стадіоні «Арена-Львів» відбувся футбольний матч чемпіонату України у Прем’єр-лізі, в якому «Карпати» приймали кропивницьку «Зірку» - дебютанта вищого дивізіону. Це був матч останнього 18-го туру, після якого наступає зимова перерва у першості країни. І кожна з команд хотіла піти на новорічно-Різдвяні канікули з добрим настроєм. Вже з перших хвили гри господарі відкрили рахунок: це на 6-й хвилині зробив Бланко-Лещук. Вони також створили ще декілька добрих гольових моментів, але бракувало завершального удару. Згодом гравці «Зірки» оговталися від швидкого м’яча у свої ворота, заволоділи ініціативою і поступово насідали на половину господарів поля. А вже на 30-й хвилині рахунок зрівняли і впевнено завершили перший тайм. У середині другої половини матчу упродовж п’яти хвилин м’яч тричі тріпотів у сітці футбольних воріт: двічі у воротах львів’ян і лишень один раз гостей. Кінцевий рахунок цього захоплюючого поєдинку – 2:3 на користь «Зірки». Тепер львівські майстри великого футболу поїдуть на відпочинок у теплі краї з гіркотою останньої поразки в нинішньому році і останнім рядком у турнірній таблиці…