Мін'юст виступає за легалізацію одностатевих шлюбів в Україні

  • 14-06-2018, 10:09
Мін'юст виступає за легалізацію одностатевих шлюбів в Україні

Міністерство юстиції виступає за легалізацію громадянського партнерства як для різностатевих, так і для одностатевих пар.

Про це пише Українська правда.

Глава Директорату з прав людини повідомив, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін'юсту Владислав Власюк, цей пункт повинен бути в Плані дій щодо реалізації Національної стратегії в сфері прав людини.

"Ми вважаємо, цей захід повинен бути в Плані дій, незважаючи на те, що ми отримали дуже багато звернень, в яких просили виключити його. Ми залишаємо цей захід. Кабінет Міністрів повинен розробити законопроект і подати на розгляд Верховної Ради до IV кварталу 2019 року ", - сказав Власюк.

Також він зазначив, що принцип цього рішення полягає в "легалізації зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар з урахуванням майнових і немайнових прав, зокрема, володіння, успадкування майна, утримання одного партнера іншим в разі непрацездатності та конституційного права не свідчити проти свого партнера ".

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На вулиці Шевченка згорів автомобіль
Вчора, 21:03

Сьогодні о 3:58 годині до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в...

Порошенко з Макрона по телефону обговорив конфлікт на Донбасі
Вчора, 15:32

Президент України Петро Порошенко і президент Франції Еммануель Макрон в...

На Львівщині вночі застрелили чоловіка
Вчора, 14:33

До поліції поінформували лікарі швидкої допомоги, що, прибувши минулої...