Мін'юст виступає за легалізацію одностатевих шлюбів в Україні

  • 14-06-2018, 10:09
Мін'юст виступає за легалізацію одностатевих шлюбів в Україні

Міністерство юстиції виступає за легалізацію громадянського партнерства як для різностатевих, так і для одностатевих пар.

Про це пише Українська правда.

Глава Директорату з прав людини повідомив, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін'юсту Владислав Власюк, цей пункт повинен бути в Плані дій щодо реалізації Національної стратегії в сфері прав людини.

"Ми вважаємо, цей захід повинен бути в Плані дій, незважаючи на те, що ми отримали дуже багато звернень, в яких просили виключити його. Ми залишаємо цей захід. Кабінет Міністрів повинен розробити законопроект і подати на розгляд Верховної Ради до IV кварталу 2019 року ", - сказав Власюк.

Також він зазначив, що принцип цього рішення полягає в "легалізації зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар з урахуванням майнових і немайнових прав, зокрема, володіння, успадкування майна, утримання одного партнера іншим в разі непрацездатності та конституційного права не свідчити проти свого партнера ".

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...