Громадські активісти вимагають від Арсена Авакова залишили Дмитра Загарію на посаді керівника Національної поліції у Львівській області

  • 12-12-2016, 10:50
Громадські активісти вимагають від Арсена Авакова залишили Дмитра Загарію на посаді керівника Національної поліції у Львівській областіЛідери ряду громадських організацій вимагають від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова залишити на посаді керівника головного управління національної поліції у Львівській області Дмитра Загарію. Лист розміщена на сторінці Дмитра Загарії у Facebook. Сеед організацій, які виступили на підтримку Дмитра Загарії є “Варта-700”, “Варта-1”, “Громадський сектор Майдану”. Подаємо лист повнотекстово:


Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову

Відкритий лист від громадськості Львівщини

Ваші неодноразові спроби усунути з посади начальника ГУНП у Львівській області Дмитра Загарію викликають у нас занепокоєння та обурення. Ваші дії у цьому напрямку нагадують методи Януковича-Захарченка, оскільки мають ознаки непрозорості, кулуарності, суб’єктивності та ігнорування думки громадськості. Ваша мотивація нам не зрозуміла, адже Д.Загарія вже два з половиною роки чесно та ефективно служить громаді, яка його обрала на цю посаду під час відкритого та прозорого конкурсу навесні 2014 року. За цей час Дмитро Дмитрович зробив поліцію орієнтованою на вирішення реальних проблем місцевої громади, відкритою для ЗМІ та громадян. Д.Загарія, завдяки своєму високому рівню професіоналізму та публічності, бере безпосередню участь у конструктивному вирішенні усіх соціально значимих конфліктів, які виникають в області. За два з половиною роки до громадськості жодного разу не надходило інформації про будь-який факт причетності Дмитра Загарії до внутрішніх схем та поборів. За словами самих правоохоронців системна корупція з приходом цього керівника зникла з львівської поліції. Змістовний діалог з громадськими організаціями та активістами перетворив управління поліції на сучасну відкриту держустанову. Такий стан речей ми вважаємо одним із найвагоміших здобутків Майдану. За таких передумов ми не бачимо жодних об’єктивних підстав для усунення Д. Загарії з посади. Більше того – Ви маєте намір примусово призначити начальником ГУНП у Львівській області ректора ЛьДУВС Валерія Середу, який в публічні площині висловив своє небажання обіймати цю посаду. Закликаємо припинити маніпуляції та тиск на усіх учасників цього процесу,оскільки це спричиняє суспільну напругу в області.

Нагадуємо Вам, що згідно із Законом України «Про Національну поліцію» рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності діяльності органів і підрозділі поліції. (ст.11 п.3)

Громадськість Львівщини довіряє Дмитру Загарії. Це чесний, порядний і мудрий поліцейський і керівник.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...