Журналіст: «Антикорупційний суд - це просто красиві назви, де вся влада прогнила корупцією»

  • 8-06-2018, 10:42
Журналіст: «Антикорупційний суд - це просто красиві назви, де вся влада прогнила корупцією»

З поважним виглядом Порошенко особисто приїхав імітувати зображення напруженої обстановки і корчити з себе борця з корупцією.

Український журналіст Дмитро Корнійчук висловив своєї думку щодо створення Антикорупційного суду в Україні, за який проголосували депутати Верховної Ради у четвер 7 червня. Про це він пише на своїй сторінці в Facebook.

"У четвер Рада урочисто проголосувала за створення Антикорупційного суду. Порошенко особисто з поважним виглядом приїхав імітувати зображення напруженої обстановки і корчити з себе борця з корупцією. Гройсман, який для піару обіцяв піти у відставку, якщо закон не приймуть (хоча знав, що проголосують) , разом з Порошенком брав участь у виставі для українців і Вашингтона. Шоу для народу вдалося на славу. Але якщо розібратися, то в підсумку все одно взяли вигідний Порошенко варіант суду, що не відповідає рекомендаціям МВФ і Венеціанської кому іссіі ", - пояснює Корнійчук.

За словами журналіста, це стосується критеріїв відбору суддів по кваліфікації, і механізму ветування кандидатур міжнародними експертами.

"Тобто - в законі залишилося безліч лазівок для того, щоб суд все одно зробити« ручним »для Порошенка", - підкреслив Корнійчук, додавши, що треба було голосувати за такий Антикорупційний суд? Звичайно ж да.

"Треба ж хоч якось запустити його створення. До речі, про це ж говорить Тимошенко, яка проголосувала за суд (виявилося, вона таки була в сесійній залі, а не в Литві, як клялися і божилися« порохоботи »на кшталт Нусс). Хоча влада не врахувала її пропозицію відправити остаточний варіант закону до Венеціанської комісії. Втім, судячи з усього, Захід уже змирився з тим фактом, що при Порошенко Антикорупційний суд нормально не запрацює. І цей суд є доробком по боротьбі з корупцією для нової влади ", - пише журналіст.

 Корнійчук розповів, крім того, що Захід навіть погодився на «порошенківський» варіант закону, оскільки ніхто не збирається давати Україні новий транш МВФ, «клеймо корупціонера давно і міцно стоїть на чолі у Порошенка».

"Головне - Антикорупційний суд повноцінно не почне функціонувати до президентських виборів. Порошенко зробив все, щоб убезпечити себе до закінчення президентської каденції. Саме тому Банкова весь 2017-й рік затягувала внесення в Раду закону про Антикорупційне суді. Завдання було в тому, щоб в бюджеті -2018 не було статті витрат на його фінансування. Тепер Банкова намагатиметься пропхати в суд своїх кандидатів (як було зроблено з Вищою радою правосуддя під виглядом «судової реформи). Потім почнуться організаторські моменти. Потім - не опиниться виділених грошей в бюджеті на суд. А там вже і 2019 й і президентські вибори ", - пояснює український журналіст Дмитро Корнійчук.

Потрібно зауважити, що корупціонери ніколи не будуть боротися проти себе.

"СБУ, ГПУ, НАБУ, НАПКА, ГБР, Антикорупційний суд - це просто красиві назви в країні, де вся влада, починаючи з президента і прогнила корупцією. І тільки зміна цієї корупційної влади на виборах дасть шанс почати хоч якісь антикорупційні зрушення" , - підкреслив журналіст.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...