Журналіст: «Антикорупційний суд - це просто красиві назви, де вся влада прогнила корупцією»

  • 8-06-2018, 10:42
Журналіст: «Антикорупційний суд - це просто красиві назви, де вся влада прогнила корупцією»

З поважним виглядом Порошенко особисто приїхав імітувати зображення напруженої обстановки і корчити з себе борця з корупцією.

Український журналіст Дмитро Корнійчук висловив своєї думку щодо створення Антикорупційного суду в Україні, за який проголосували депутати Верховної Ради у четвер 7 червня. Про це він пише на своїй сторінці в Facebook.

"У четвер Рада урочисто проголосувала за створення Антикорупційного суду. Порошенко особисто з поважним виглядом приїхав імітувати зображення напруженої обстановки і корчити з себе борця з корупцією. Гройсман, який для піару обіцяв піти у відставку, якщо закон не приймуть (хоча знав, що проголосують) , разом з Порошенком брав участь у виставі для українців і Вашингтона. Шоу для народу вдалося на славу. Але якщо розібратися, то в підсумку все одно взяли вигідний Порошенко варіант суду, що не відповідає рекомендаціям МВФ і Венеціанської кому іссіі ", - пояснює Корнійчук.

За словами журналіста, це стосується критеріїв відбору суддів по кваліфікації, і механізму ветування кандидатур міжнародними експертами.

"Тобто - в законі залишилося безліч лазівок для того, щоб суд все одно зробити« ручним »для Порошенка", - підкреслив Корнійчук, додавши, що треба було голосувати за такий Антикорупційний суд? Звичайно ж да.

"Треба ж хоч якось запустити його створення. До речі, про це ж говорить Тимошенко, яка проголосувала за суд (виявилося, вона таки була в сесійній залі, а не в Литві, як клялися і божилися« порохоботи »на кшталт Нусс). Хоча влада не врахувала її пропозицію відправити остаточний варіант закону до Венеціанської комісії. Втім, судячи з усього, Захід уже змирився з тим фактом, що при Порошенко Антикорупційний суд нормально не запрацює. І цей суд є доробком по боротьбі з корупцією для нової влади ", - пише журналіст.

 Корнійчук розповів, крім того, що Захід навіть погодився на «порошенківський» варіант закону, оскільки ніхто не збирається давати Україні новий транш МВФ, «клеймо корупціонера давно і міцно стоїть на чолі у Порошенка».

"Головне - Антикорупційний суд повноцінно не почне функціонувати до президентських виборів. Порошенко зробив все, щоб убезпечити себе до закінчення президентської каденції. Саме тому Банкова весь 2017-й рік затягувала внесення в Раду закону про Антикорупційне суді. Завдання було в тому, щоб в бюджеті -2018 не було статті витрат на його фінансування. Тепер Банкова намагатиметься пропхати в суд своїх кандидатів (як було зроблено з Вищою радою правосуддя під виглядом «судової реформи). Потім почнуться організаторські моменти. Потім - не опиниться виділених грошей в бюджеті на суд. А там вже і 2019 й і президентські вибори ", - пояснює український журналіст Дмитро Корнійчук.

Потрібно зауважити, що корупціонери ніколи не будуть боротися проти себе.

"СБУ, ГПУ, НАБУ, НАПКА, ГБР, Антикорупційний суд - це просто красиві назви в країні, де вся влада, починаючи з президента і прогнила корупцією. І тільки зміна цієї корупційної влади на виборах дасть шанс почати хоч якісь антикорупційні зрушення" , - підкреслив журналіст.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Киевское предприятие требует от Зеленского восстановить торгово-экономические отношения с РФ
18-09-2019, 17:50

Сегодня почти две сотни работников предприятия "Миро-Киев" обратились к...

В Киеве прихожане вышли поддержать Филарета
7-09-2019, 19:55

Сегодня в Киеве на Софиевской площади собралось около двух тысяч верующих...

Епифаний взял курс на полное уничтожение церкви Филарета
16-08-2019, 14:41

Не смотря на летнее затишье конфликт между ПЦУ Епифания и Киевским...