Влада готова продати суверенітет країни за чергову подачку МВФ

  • 6-06-2018, 20:33
Влада готова продати суверенітет країни за чергову подачку МВФ

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко з трибуни Верховної Ради заявив, що влада готова продати суверенітет країни за чергову подачку МВФ.

"Ми абсолютно проти такої політики і пропонуємо новий економічний курс, який дозволить створити 2 мільйони нових робочих місць, залучити 1000 млн. Доларів інвестицій в реальний сектор економіки, досягти 8% зростання економіки в рік і радикального збільшення доходів громадян", - переконливо заявив головний радикал країни.

З його слів, потрібно перейти від сировинної і боргової економіки в виробничо-інноваційної, через розвиток інфраструктури.

"Також через розвиток власного виробництва, впровадження інновацій, усунення бар'єрів для вітчизняних виробників, податкові та митні преференції, державні гарантії, дешеві кредити, стимулюючі тарифи і чіткі правила гри. Головне в цьому процесі - соціально-справедливий розподіл економічного пирога. Виграти можуть всі громадяни , а не купка олігархів. Точкою опори повинні стати 45000000 український, а не міжнародні інститути ", - підкреслив політик.

Безпосередньо Ляшко закликав уряд підтримати їх пропозицію.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На вулиці Шевченка згорів автомобіль
Вчора, 21:03

Сьогодні о 3:58 годині до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в...

Порошенко з Макрона по телефону обговорив конфлікт на Донбасі
Вчора, 15:32

Президент України Петро Порошенко і президент Франції Еммануель Макрон в...

На Львівщині вночі застрелили чоловіка
Вчора, 14:33

До поліції поінформували лікарі швидкої допомоги, що, прибувши минулої...