Українців з посвідченням учасника АТО будуть жорстко перевіряти

  • 5-06-2018, 15:09
Українців з посвідченням учасника АТО будуть жорстко перевіряти

Після того, як був проведений моніторинг в ЗМІ та соціальних мережах, військова прокуратура Західної України прийняла рішення розслідувати випадки незаконного отримання окремими особами статусу учасника АТО.

Про це пише Судово-юридична газета.

Як інформує прокуратура, провівши моніторинг ЗМІ, в тому числі і соцмереж, було встановлено, що серед наявних і колишніх військовослужбовців учасників АТО виникла певна соціальна напруженість, викликана отриманням окремими військовослужбовцями статусу учасника бойових дій.

"Мова йде про осіб, що фактичної участі в бойових діях не брали", - констатують у військовій прокуратурі та наводять приклади з розряду, коли деякі військовослужбовці перебували в штабах військових частин тільки по кілька днів.

"Наприклад, перебували 3-5 днів, а потім за лічені тижні отримали статус УБД. Крім того, деякі військовослужбовці тільки формально були включені до складу сил, які брали безпосередню участь у в АТО на території Донецької та Луганської областей, забезпечення її проведення. такі особи отримали статус УБС і, відповідно, пільги і грошові виплати, передбачені нормативними актами ", - визнають у військовій прокуратурі.

У військовій прокуратурі впевнені, що потрібно припинити так званий "військовий туризм" в зону проведення операції Об'єднаних сил, тому звертаються до всіх, хто володіє інформацією про таких осіб, повідомляти про це.

Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО на початку року відзвітувала, що за майже 4 роки бойових дій на Донбасі посвідчення учасників бойових дій отримали понад 328 000 чоловік.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На вулиці Шевченка згорів автомобіль
Вчора, 21:03

Сьогодні о 3:58 годині до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в...

Порошенко з Макрона по телефону обговорив конфлікт на Донбасі
Вчора, 15:32

Президент України Петро Порошенко і президент Франції Еммануель Макрон в...

На Львівщині вночі застрелили чоловіка
Вчора, 14:33

До поліції поінформували лікарі швидкої допомоги, що, прибувши минулої...