Українців з посвідченням учасника АТО будуть жорстко перевіряти

  • 5-06-2018, 15:09
Українців з посвідченням учасника АТО будуть жорстко перевіряти

Після того, як був проведений моніторинг в ЗМІ та соціальних мережах, військова прокуратура Західної України прийняла рішення розслідувати випадки незаконного отримання окремими особами статусу учасника АТО.

Про це пише Судово-юридична газета.

Як інформує прокуратура, провівши моніторинг ЗМІ, в тому числі і соцмереж, було встановлено, що серед наявних і колишніх військовослужбовців учасників АТО виникла певна соціальна напруженість, викликана отриманням окремими військовослужбовцями статусу учасника бойових дій.

"Мова йде про осіб, що фактичної участі в бойових діях не брали", - констатують у військовій прокуратурі та наводять приклади з розряду, коли деякі військовослужбовці перебували в штабах військових частин тільки по кілька днів.

"Наприклад, перебували 3-5 днів, а потім за лічені тижні отримали статус УБД. Крім того, деякі військовослужбовці тільки формально були включені до складу сил, які брали безпосередню участь у в АТО на території Донецької та Луганської областей, забезпечення її проведення. такі особи отримали статус УБС і, відповідно, пільги і грошові виплати, передбачені нормативними актами ", - визнають у військовій прокуратурі.

У військовій прокуратурі впевнені, що потрібно припинити так званий "військовий туризм" в зону проведення операції Об'єднаних сил, тому звертаються до всіх, хто володіє інформацією про таких осіб, повідомляти про це.

Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО на початку року відзвітувала, що за майже 4 роки бойових дій на Донбасі посвідчення учасників бойових дій отримали понад 328 000 чоловік.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...