Скандал на Львівщині: парафіяни на іконі побачили Путіна

  • 30-05-2018, 18:26
Скандал на Львівщині: парафіяни на іконі побачили Путіна

На Лвовщіне в селі Підгірці в храмі парафіяни на іконі побачили президента РФ Володимира Путіна, на що звернули увагу громадські працівники.

Про це повідомляє «ZIK» на каналі в відеохостингу Youtube.

На іконі, присвяченій великомученика, постраждалим від Радянської Росії і її репресивного органу НКВС. У зв'язку зі схожістю президента РФ і одного з 28 зображених мучеників, в Мережі почалося обговорення даного питання.

Багато людей, вважають, що зображений зовсім не схожий на главу країни-агресора, тоді як деякі все-таки відзначають схожість з господарем Кремля.
Дав свій коментар і настоятель храму отець Тарас. За його твердженням, ікони написані з справжніх людей, яких замучили червоні комісари, а в наслідок їх проголосили святими.Служитель вівтаря також зазначає, що в різний час різні люди бачать в зображеннях святих тих чи інших особистостей: то хтось побачить учасника «Небесної сотні», хтось свого родича, а ось тепер дійшла справа і до політиків.

Більш того, настоятель храму розповів, що хоче зібрати інформацію про зображених на іконі і розмістити її на табличках біля входу в культову споруду.

Нагадаємо, що схожість деяких зображень на іконах з президентом РФ помічена не в перший раз.

У 1350 році іспанський художник Джакопо де Болонья створив фреску з зображенням Страшного Суду. У правому нижньому кутку був зображений Антихрист. Ось ця фреска повністю і виділений її фрагмент.

Скандал на Львівщині: парафіяни на іконі побачили Путіна


Джерело: https://journalist.today
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...