Скандал на Львівщині: парафіяни на іконі побачили Путіна

  • 30-05-2018, 18:26
Скандал на Львівщині: парафіяни на іконі побачили Путіна

На Лвовщіне в селі Підгірці в храмі парафіяни на іконі побачили президента РФ Володимира Путіна, на що звернули увагу громадські працівники.

Про це повідомляє «ZIK» на каналі в відеохостингу Youtube.

На іконі, присвяченій великомученика, постраждалим від Радянської Росії і її репресивного органу НКВС. У зв'язку зі схожістю президента РФ і одного з 28 зображених мучеників, в Мережі почалося обговорення даного питання.

Багато людей, вважають, що зображений зовсім не схожий на главу країни-агресора, тоді як деякі все-таки відзначають схожість з господарем Кремля.
Дав свій коментар і настоятель храму отець Тарас. За його твердженням, ікони написані з справжніх людей, яких замучили червоні комісари, а в наслідок їх проголосили святими.Служитель вівтаря також зазначає, що в різний час різні люди бачать в зображеннях святих тих чи інших особистостей: то хтось побачить учасника «Небесної сотні», хтось свого родича, а ось тепер дійшла справа і до політиків.

Більш того, настоятель храму розповів, що хоче зібрати інформацію про зображених на іконі і розмістити її на табличках біля входу в культову споруду.

Нагадаємо, що схожість деяких зображень на іконах з президентом РФ помічена не в перший раз.

У 1350 році іспанський художник Джакопо де Болонья створив фреску з зображенням Страшного Суду. У правому нижньому кутку був зображений Антихрист. Ось ця фреска повністю і виділений її фрагмент.

Скандал на Львівщині: парафіяни на іконі побачили Путіна


Джерело: https://journalist.today
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Киевское предприятие требует от Зеленского восстановить торгово-экономические отношения с РФ
18-09-2019, 17:50

Сегодня почти две сотни работников предприятия "Миро-Киев" обратились к...

В Киеве прихожане вышли поддержать Филарета
7-09-2019, 19:55

Сегодня в Киеве на Софиевской площади собралось около двух тысяч верующих...

Епифаний взял курс на полное уничтожение церкви Филарета
16-08-2019, 14:41

Не смотря на летнее затишье конфликт между ПЦУ Епифания и Киевским...