Більшість українців відчувають себе другосортними людьми

  • 30-05-2018, 20:40
Більшість українців відчувають себе другосортними людьми

Український політик Тарас Загородній описав всю суть "Ліги Чемпіонів", яка завершилася в Києві. В основному політолог відзначив зростання цін, і ставлення українців до цього.

"Все крики« Дорого! »,« Кошмар! »,« Ганьба! »- для мене особисто є ще одним підтвердженням того, що більшість українців досі відчувають себе другосортними людьми і займаються самобичуванням. Ось це дійсно ганьба. Адже насправді нічого страшного не сталося ", - міркує політолог на своїй сторінці в Facebook.

З його слів, зліт цін в затребуваний період - не ноу-хау українців.

"Крики, що підняли ціни - нормальне явище і точно так же відбувається у всіх країнах світу під час великих заходів, коли йде наплив туристів. Чому ніхто не кричить:« Караул! Влітку в Італії ціни високі, а взимку низькі ». Ніхто не звинувачує італійців в жлобство, тому що розсудливій людині зрозуміло, що це їхній річний заробіток. і українці не звинувачують. Але, чомусь якщо справа стосується України, то починають скиглити. Чи не любимо ми себе, називаємо жлобами і іншими непотрібними словами ", - пише Загородній, відзначивши, що його повеселили народ і, які вважають, що в країні має бути все безкоштовно.

"Ми такі заможні, що можемо собі дозволити всіх обслуговувати на шару! Ха! Секундочку, але Київ - це не задрипаное село, а сучасна європейська столиця, яка коштує чималих грошей. Якщо комусь не подобається або не по кишені - сиди вдома і дивись футбол по телевізору. Насолоджуйся економно. У Лондоні таке задоволення обійдеться ще дорожче. Але ніхто не обурюється і приймають це як належне ", - пояснює політолог.

Тарас Загородній зазначив, його особливо здивувало, що найбільше високими цінами на проживання обурювалися ті, хто голосніше за всіх кричить «про свободу ринку».

"Але, панове, так це ж і є свобода ринку, хоч і нерегульованого. Попит народжує пропозиції! Вам же ніхто не дасть хліб чи ковбасу безкоштовно. Ви йдете і купуєте, а якщо не можете, то переходите на більш дешевий варіант. Так і тут. Але якщо квартиросдатчики не отримають відповідної віддачі, то це їхні проблеми. Причому тут крики і обурення? Досить смішно і сумно на все це дивитися. Потрібно вибиратися з матриці і себе цінувати в першу чергу. Не варто думати, що все повинно бути безкоштовно для якихось міфічних європейців, у котор х, до речі, є на це задоволення гроші. Поважайте себе і буде вам щастя! ", - написав політолог.

Джерело: Відомості-Україна

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...