Результати боротьби з корупцією в Україні розкритикував Єврокомісар

  • 24-05-2018, 20:13
Результати боротьби з корупцією в Україні розкритикував Єврокомісар

Єврокомісар з питань європейської політики сусідства і розширення Йоханнес Хан наполягає, що Україна повинна демонструвати конкретні результати в боротьбі з корупцією, яких на сьогодні їй не вистачає. Про це він розповів в інтерв'ю "Радіо НВ", пише "Європейська правда"

Хан Йоханнес, зокрема, прокоментував процес створення Антикорупційного суду. За словами Хана, Європейський союз не має наміру керувати будь-якою структурою або ветувати обраних українською владою особистостей.

 Разом з тим, ЄС вважає за необхідне надати допомогу Україні, щоб українська влада могла прийняти рішення, які будуть відповідати інтересам громадян, щоб боротьба з корупцією прогресувала.

 "З нашого боку точно немає жодного втручання в відбір будь-якого, хто претендує на посаду судді дисциплінарного суду або судів першої або другої інстанції ... Йдеться про залучення міжнародних експертів, які мають досвід у відборі кваліфікованих осіб. При цьому важливо враховувати не тільки професійні здібності, а й особисту принциповість ", - заявив Хан.

Він підкреслив, що Брюссель дуже високо оцінив би крок Ради щодо прийняття закону про Антикорупційний суд.

 "Але що важливо для нас, це як будуть діяти всі інститути, коли будуть діяти і які конкретні результати. Тому що ми бачили багато законодавчих ініціатив, прийняття законів, боротьбу з корупцією, яку вирішували різні партії. Але чого досі не вистачає, то це конкретних результатів всіх цих спроб. Які справи були доставлені в суд Які справи були розглянуті судом? суд виносити вироки, повинні бути особисті наслідки. це те, що ми потребуємо набагато більше зараз ", - підкреслив він.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...