75% молоді не вірить в своє гарне майбутнє в Україні

  • 23-05-2018, 15:04
75% молоді не вірить в своє гарне майбутнє в Україні

75% респондентів з числа молоді не вірять в своє хорошого будущєєе Україні.

 Про це свідчать результати опитування «Динаміка суспільно-політичних поглядів в Україні: опитування IRI», проведеного соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (IRI) в березні, пише "УНІАН".

Всього ж 77% опитаних українців вважають, що молодь не має хорошого майбутнього в Україні. У той же час, 17% вважає, що молоде покоління має гарне майбутнє в Україні. 6% сказали, що їм важко відповісти на це питання.

Якщо подивитися в розрізі вікових категорій, то у віці від 18 до 35 років 75% респондентів вважає, що у молоді в Україні немає хорошого майбутнього, 20% дотримуються протилежної думки, 5% сказали, що їм важко відповісти на це питання. У віці від 36 до 50 років 78% вважають, що молоде покоління не має хорошого майбутнього в Україні, 18% вважає, що мають і 4% сказали, що їм важко відповісти на це питання.

У віці 51 і старше, 78% респондентів відповіли, що молодь не має хорошого майбутнього в Україні, 14% вважає, що має, а 8 сказали, що їм важко відповісти на це питання. Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 15 по 31 березня 2018 Усього було опитано 2,400 жителів України у віці 18 років і старше, які мають право голосувати. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном та розміром населеного пункту. Допустима похибка не перевищує 2.0%. Коефіцієнт охоплення респондентів - 65,4%.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

В Україні алкоголь буде дорожчати протягом 8 років на вимогу Євросоюзу
Вчора, 20:07

Відомо, що Україна уклала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, згідно з...

У Львівській області батько з сином загинули під час чищення вигрібної ями
Вчора, 18:19

В смт. Куликов Жовківського району Львівської області двоє чоловіків...

Порошенко з Путіним провів телефонну розмову
Вчора, 15:02

Вчора, 21 червня президент України Петро Порошенко і президент Росії...