До голодуючому меру прислухався ДАБК

  • 22-05-2018, 20:09
До голодуючому меру прислухався ДАБК

У зв'язку з оголошенням безстрокової акції протесту Золочівським мером Ігорем Гринькові представники Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області провели виїзд на об'єкт "Будівництво об'єктів торгівлі та обслуговування на вул. Кривоноса (прибудова магазину промислових товарів та кафе-бару до існуючого кінотеатру на пл. Вічевому, 1, в Золочеві Золочівського району Львівської області) ".

Як повідомив директор департаменту Роман желих, під час спілкування з мером було прийнято рішення провести невідкладну спільну роботу щодо правового врегулювання конфліктної ситуації з будівництва на головній площі райцентру.

 Зокрема, була проведена перевірка об'єкта будівництва, під час якої були виявлені істотні порушення містобудівного законодавства, а саме - проведення будівельних робіт з відхиленням від затверджених проектних рішень.

За інформацією ProfiDOM.com.ua, ДАБІ скасувала дозвіл від 2 березня 2009 року на об'єкт. Подальші будівельні роботи на ньому є незаконними.

Джерело: profidom.com.ua
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...