Різке підвищення цін на газ може бути використано для дискредитації уряду - Гройсман

  • 19-05-2018, 17:19
Різке підвищення цін на газ може бути використано для дискредитації уряду - Гройсман

Держава зараз займається питанням про приведення цін на газ для населення до ринкового рівня і одночасно врахувати платоспроможність населення, на вимогу Міжнародного валютного фонду. Заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, виступаючи у Верховній Раді, повідомляє "УНІАН."

 "Так, ці обіцянки, (про приведення цін на газ до ринкового рівня) є, і я вам сказав про те, що ми думаємо, як вийти з цієї ситуації", - сказав прем'єр.

На його думку, рішення про різке підвищення цін на газ може бути використано для дискредитації уряду.

 "Я знаю, що є багато людей, які хочуть мені надіти це на голову, щоб сказати: ось, Гройсман в цьому винен, але не Гройсман в цьому винен і не українці, винна ситуація сьогодні, з якої ми повинні знайти правильний вихід", - сказав прем'єр.

Також він зазначив, що курс уряду на енергонезалежність в майбутньому дозволить уникнути постійного підвищення цін через прив'язку до імпортного паритету.

 "Справді, це зобов'язання України, щоб вирівняти імпортний паритет, але мій курс, як прем'єр-міністра, лежить в тому, щоб зробити Україну енергонезавісмой країною, щоб ми не купували газ за кордоном. Я вам хочу сказати, що в цьому році державна компанія "Укргазвидобування" добуде рекордні понад 16 млрд куб. м газу ", - заявив прем'єр.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На кордоні вилучили 8 кг важких наркотиків у румуна
Вчора, 18:28

Прикордонники вилучили близько 7,8 кг екстазі у громадянина Румунії в...

У Дрогобичі з річки виловили труп чоловіка
Вчора, 15:27

Робочі Дрогобицького відділу поліції Львівської області встановлюють...

У місті Лева затримали столичних злодіїв
Вчора, 12:59

Як з'ясувалося, в поліцію 17 липня за допомогою звернулася 43-річна...