У Львові стару дерев'яну церкву відреставрують за 1 млн гривень

  • 16-05-2018, 18:32
У Львові стару дерев'яну церкву відреставрують за 1 млн гривень

Святилище, яка входить до списку пам'яток ЮНЕСКО і є однією з найстаріших дерев'яних сакральних споруд в Україні, буде відреставрована за 1 млрд гривень. Про це повідомляє «Прикордонний».

Дерев'яна церква Зіслання Святого Духа, збудована в 1502 році, розташована в Потеличі, є пам'яткою архітектури національного значення, а в 2013 році її внесли до списку світової спадщини ЮНЕСКО. У 2015 році в електрощиток храму потрапила блискавки, через що сталося загоряння електропроводки, і постраждала стінопис.

Відновлення проведуть в рамках обласної програми «Охорона та збереження культурної спадщини на 2016-2018 рр.» Та виділять 1 млн гривень. У поточному році програма була продовжена до 2020 року. У минулому році за обласні кошти виготовили проектно-кошторисну документацію, а також відновили електромережу системи пожежогасіння та сигналізації.

Напередодні «Журналіст» повідомляв про те, що директор Департаменту культури Київської міської державної адміністрації Діана Попова розповіла про досягнення 2017 року, про найбільш вдалі проекти, про культурні заходи, які проходили в столиці вперше і планах на майбутній рік.

Джерело: journalist.today
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Польщі закликали Генерального секретаря НАТО втрутитися в ситуацію між Україною та Угорщиною
Сьогодні, 10:37

Генеральному секретарю НАТО Йенс Столтенбергу варто втрутитися в спроби...

У місті Лева на голови перехожим посипався балкон, влада відмовляється ремонтувати поломку
Вчора, 20:02

У Львові на вулиці Тесленко скоро може впасти балкон: від нижньої частини...

Жінка зарізала свого співмешканця в Дрогобичі
Вчора, 17:15

У п'ятницю, 25 травня в Дрогобичі Львівської області жінка нанесла...