На монетизацію пільг місто Лева не має грошей

  • 14-05-2018, 15:22
На монетизацію пільг місто Лева не має грошей

Якщо усі платять. Понад 50 мільйонів гривень потрібно Львівщині на місяць для монетизації пільг. Якщо виплати стартують вже у червні - то до кінця року необхідно знайти 360 мільйонів. Область таких грошей не має, тож відповідні суми доведеться шукати місцевим бюджетам. За фінансуванням чиновники звернулися і до Кабміну і сподіваються на державну субвенцію. Наразі відповіді немає, тож адресуватимуть черговий лист такого змісту. Каже заступник начальника обласного департаменту соцзахисту Віктор Степанюк:

«Відповіді немає, але була селекторна нарада з інших питань і озвучувалося питання до міністра соціальної політики про те, що це є непосильні видатки для місцевого бюджету. Позиція міністра наступна: є децентралізація, є бюджетний кодекс і мало б бути навантаження на місцевий бюджет».

Дведемо до розуму, що область затвердила мінімальну суму, яку будуть платити пільговикам за проїзд у маршрутках. Це щонайменше 135 гривень. На живі гроші у нашій області можуть розраховувати 300 тисяч осіб. Пенсіонерів за віком у переліку немає.

Джерело: www.lviv.fm
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...