На монетизацію пільг місто Лева не має грошей

  • 14-05-2018, 15:22
На монетизацію пільг місто Лева не має грошей

Якщо усі платять. Понад 50 мільйонів гривень потрібно Львівщині на місяць для монетизації пільг. Якщо виплати стартують вже у червні - то до кінця року необхідно знайти 360 мільйонів. Область таких грошей не має, тож відповідні суми доведеться шукати місцевим бюджетам. За фінансуванням чиновники звернулися і до Кабміну і сподіваються на державну субвенцію. Наразі відповіді немає, тож адресуватимуть черговий лист такого змісту. Каже заступник начальника обласного департаменту соцзахисту Віктор Степанюк:

«Відповіді немає, але була селекторна нарада з інших питань і озвучувалося питання до міністра соціальної політики про те, що це є непосильні видатки для місцевого бюджету. Позиція міністра наступна: є децентралізація, є бюджетний кодекс і мало б бути навантаження на місцевий бюджет».

Дведемо до розуму, що область затвердила мінімальну суму, яку будуть платити пільговикам за проїзд у маршрутках. Це щонайменше 135 гривень. На живі гроші у нашій області можуть розраховувати 300 тисяч осіб. Пенсіонерів за віком у переліку немає.

Джерело: www.lviv.fm
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Польщі закликали Генерального секретаря НАТО втрутитися в ситуацію між Україною та Угорщиною
Сьогодні, 10:37

Генеральному секретарю НАТО Йенс Столтенбергу варто втрутитися в спроби...

У місті Лева на голови перехожим посипався балкон, влада відмовляється ремонтувати поломку
Вчора, 20:02

У Львові на вулиці Тесленко скоро може впасти балкон: від нижньої частини...

Жінка зарізала свого співмешканця в Дрогобичі
Вчора, 17:15

У п'ятницю, 25 травня в Дрогобичі Львівської області жінка нанесла...