Українці ризикують захворіти страшними хворобами відпочиваючи на природі

  • 14-05-2018, 09:58
Українці ризикують захворіти страшними хворобами відпочиваючи на природі

Керівник столичного управління Госпродпотребслужби Олег Рубан заявив, що українці відпочиваючи на природі ризикують захворіти на кліщовий бореліоз і лайм-бореліоз, викликаний укусами кліщів, лептоспірозом, який поширюють гризуни, а також підхопити гостру кишкову інфекцію.

Про це повідомляє УНН.

 "З початком літнього сезону в кожному регіоні проводяться рейди-перевірки по всім рекреаційних зонах і пляжам. Якщо такі заходи не проводяться, то люди ризикують захворіти на кліщовий бореліоз і лайм-бореліоз, які можуть виникати через укуси кліщів. Якщо не проводилася відповідна обробка території від кліщів, то є ризик фіксації таких хвороб ", - сказав Рубан.

 Він повідав, що робити при укусі кліща. Необхідно негайно звертатися за медичною допомогою з метою зняття кліща, діагностики кліща і призначення відповідного лікування.

Ця інфекція поширена по всій території України.

Ще під час відпочинку на природі українці ризикують захворіти на лептоспіроз, що пов'язано з непроведенням дератизаційних заходів в зонах відпочинку. Цю смертельно небезпечну хворобу поширюють щури та інші гризуни.

За словами експерта, купаючись у водоймах, українці ризикують отримати гостру кишкову інфекцію, що відбувається при ковтанні води.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У місті Лева затримали столичних злодіїв
Сьогодні, 12:59

Як з'ясувалося, в поліцію 17 липня за допомогою звернулася 43-річна...

За останні п'ять років в Україні рівень бідності зріс на 10%
Сьогодні, 10:11

Про це заявила директор Світового банку з питань України, Білорусі та...

У роботі "Укрзалізниці" позитивних змін Омелян не бачить
Вчора, 20:22

"Укрзалізниця" продовжує зривати графіки ремонту доріг на Львівщині та в...