Українці ризикують захворіти страшними хворобами відпочиваючи на природі

  • 14-05-2018, 09:58
Українці ризикують захворіти страшними хворобами відпочиваючи на природі

Керівник столичного управління Госпродпотребслужби Олег Рубан заявив, що українці відпочиваючи на природі ризикують захворіти на кліщовий бореліоз і лайм-бореліоз, викликаний укусами кліщів, лептоспірозом, який поширюють гризуни, а також підхопити гостру кишкову інфекцію.

Про це повідомляє УНН.

 "З початком літнього сезону в кожному регіоні проводяться рейди-перевірки по всім рекреаційних зонах і пляжам. Якщо такі заходи не проводяться, то люди ризикують захворіти на кліщовий бореліоз і лайм-бореліоз, які можуть виникати через укуси кліщів. Якщо не проводилася відповідна обробка території від кліщів, то є ризик фіксації таких хвороб ", - сказав Рубан.

 Він повідав, що робити при укусі кліща. Необхідно негайно звертатися за медичною допомогою з метою зняття кліща, діагностики кліща і призначення відповідного лікування.

Ця інфекція поширена по всій території України.

Ще під час відпочинку на природі українці ризикують захворіти на лептоспіроз, що пов'язано з непроведенням дератизаційних заходів в зонах відпочинку. Цю смертельно небезпечну хворобу поширюють щури та інші гризуни.

За словами експерта, купаючись у водоймах, українці ризикують отримати гостру кишкову інфекцію, що відбувається при ковтанні води.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...