Виконавчий комітет ЛМР затвердив зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік

  • 11-05-2018, 14:56
Виконавчий комітет ЛМР затвердив зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік

Це було відомо сьогодні, 11 травня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту фінансової політики Львівської міськради Олег Іщук зазначив на засіданні виконавчого комітету ЛМР: «Департамент фінансової політики пропонує схвалити до запропонованих змін ще додаткові позиції. Зокрема – додати до видатків юридичного департаменту 1,5 млн. гривень на виплату судового збору, а також збільшити видатки управлінню соціального захисту на 50 тисяч гривень на виплату одноразової допомоги. Це те, що ми на минулому виконкомі приймали».

Доповнив Олег Іщук: «Також, у зв’язку із оформленням документів Міністерства фінансів України на погодження обсягу та умов запозичень для ЛКП «Зелене місто» на реалізацію проекту з поводження з твердими побутовими відходами, необхідно внести зміни до обсягу місцевих гарантій. Якщо ми беремо 25 мільйонів євро, це складає 800 мільйонів гривень, то цю суму ми повинні додати до ухвали Львівської міської ради, яка діє на сьогоднішній день».

Джерело: dailylviv.com
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

В Україні алкоголь буде дорожчати протягом 8 років на вимогу Євросоюзу
Вчора, 20:07

Відомо, що Україна уклала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, згідно з...

У Львівській області батько з сином загинули під час чищення вигрібної ями
Вчора, 18:19

В смт. Куликов Жовківського району Львівської області двоє чоловіків...

Порошенко з Путіним провів телефонну розмову
Вчора, 15:02

Вчора, 21 червня президент України Петро Порошенко і президент Росії...