Виконавчий комітет ЛМР затвердив зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік

  • 11-05-2018, 14:56
Виконавчий комітет ЛМР затвердив зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік

Це було відомо сьогодні, 11 травня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту фінансової політики Львівської міськради Олег Іщук зазначив на засіданні виконавчого комітету ЛМР: «Департамент фінансової політики пропонує схвалити до запропонованих змін ще додаткові позиції. Зокрема – додати до видатків юридичного департаменту 1,5 млн. гривень на виплату судового збору, а також збільшити видатки управлінню соціального захисту на 50 тисяч гривень на виплату одноразової допомоги. Це те, що ми на минулому виконкомі приймали».

Доповнив Олег Іщук: «Також, у зв’язку із оформленням документів Міністерства фінансів України на погодження обсягу та умов запозичень для ЛКП «Зелене місто» на реалізацію проекту з поводження з твердими побутовими відходами, необхідно внести зміни до обсягу місцевих гарантій. Якщо ми беремо 25 мільйонів євро, це складає 800 мільйонів гривень, то цю суму ми повинні додати до ухвали Львівської міської ради, яка діє на сьогоднішній день».

Джерело: dailylviv.com
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...