На Львівщині за пару років площа технопарків збільшиться на 2 тисячі гектарів

  • 10-05-2018, 14:52
На Львівщині за пару років площа технопарків збільшиться на 2 тисячі гектарів

Львівська група компаній PR Group, відома будівництвом індустріального парку Sigma Park Yarychiv, за два роки має намір створити ще десять індустріальних парків сумарною площею близько 2 тисяч гектарів і вийти на Сінгапурську і Франкфуртський фондові біржі.

Величезний проект львів'ян буде перебувати на кордоні з сусідньою, Рівненською областю, і займе 560 гектарів. Найменший, площею 15,7 гектарів, побудують в Яричеві.

Всі об'єкти PR Group об'єднають під брендом Sigma Park з приставкою назви відповідного населеного пункту. В кінці літа або початку осені PR Group оголосить конкурс на зайняття ділянок в Яричеві, де розмістяться тільки потужності харчової промисловості.

Як сказав Роман Процак, керуючий партнер і співвласник PR Group, в нашій країні процес будівництва технопарків гальмується відсутністю досвіду реалізації подібних проектів у чиновників, а також переконання західних інвесторів в тому, що в Україні дешева робоча сила.


Джерело: atmbud.ru
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Епифаний взял курс на полное уничтожение церкви Филарета
16-08-2019, 14:41

Не смотря на летнее затишье конфликт между ПЦУ Епифания и Киевским...

Епифаний Филарету глаз не выклюет?
3-08-2019, 18:06

Прошедший в минувшие выходные день Крещения Руси, похоже, стал поводом для...

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...