Мер Львова обговорив з відомим науковцем зі США особливості економічного розвитку України.

  • 9-05-2018, 20:07
Мер Львова обговорив з відомим науковцем зі США особливості економічного розвитку України.

Вчора, 8 травня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з відомим науковцем, професором Школи менеджменту Уезерхед при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США) Романом Шереметою, який є вихдцем з Івано-Франківська.

Про це повідомляє WestNews з посиланням на сайт Львівської міської ради.

«Ми втішені, що нашого роду в цілому світі є багато, і ви робите багато добрих речей. Працюючи у місті, я розпочав з того, що зібрав штат, який розробив стратегію розвитку міста, і ми почали впроваджувати це у життя. Потім ми перейшли на інший рівень, залучаючи міжнародні компанії. Стратегія міста Львова реалізовується згідно з планами. Все нормально, але Львів не може бути успішний, якщо не буде успішною Україна. Дуже був би втішений за ваші думки і поради. Іншого варіанту, як через системну роботу, я не бачу. Це все потребує ідейного та інтелектуального наповнення, щоби можна було впроваджувати в життя. Будь-який економіст, будь-який практик — щасливий, коли його ідея впроваджується в життя. Моє завдання — давати можливість таким людям працювати», — зазначив Андрій Садовий.

На протязі зустрічі Роман Шеремета розповів про основні напрями своєї роботи та поділився деякими думками й результатами досліджень щодо економічного розвитку країни.

«Треба міняти стиль ментальності українців на заощадження й інвестиції. До прикладу, в Уганді ми маємо соціальний проект. Там ми намагаємося допомогти людям відкривати рахунки в банках і давати стимули, щоб вони вкладали хоча б мінімальні фінанси в банки, аби потім мати повернення. Експеримент полягає в тому, щоб люди вкладали гроші з метою виграшу певної суми. Це один із прикладів, коли ми робимо соціальні експерименти, аби допомогти суспільству.

Я не хочу, щоби ми тут постійно були навздогін. У нас є дуже сучасні і прості методи економічних досліджень, які можна дуже просто втілювати у життя”, — зазначив Роман Шеремета.

У кінці зустрічі мер подякував Роману Шереметі за візит та подарував монету Короля Данила Галицького.

Згадаємо, що днем раніше Роман Шеремета прочитав лекцію для студентів та викладачів ІФНТУНГ.

Ще можна сказати, що Роман Шеремета став переможцем в опитуванні, в якому жителі Івано-Франківська обирали видатних людей для “Алеї відомих франківців”.

Мер Львова обговорив з відомим науковцем зі США особливості економічного розвитку України.
Мер Львова обговорив з відомим науковцем зі США особливості економічного розвитку України.


Джерело: westnews.com.ua
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...