Оборонний проект США передбачив допомогу Україні

  • 9-05-2018, 10:23
Оборонний проект США передбачив допомогу Україні

Стало відомо про те, що в оборонному проекті США на 2019 рік було закладено виділення Україні 250 мільйонів доларів на допомогу в сфері безпеки.

Про це повідомляє УНІАН.

 Комітет з питань збройних сил Палати представників Конгресу США представив проект закону про "Бюджеті США на 2019 рік на потреби національної оборони", в якому було сказано про виділення коштів Україні.

 "Сума коштів, яку пропонується виділити Україні для допомоги з безпеки, в тому числі летальних видів озброєнь, визначена в обсязі 250 млн. Дол., Що на 100 млн. Доларів більше, ніж Комітет пропонував надати в поточному бюджетному році", - сказано в повідомленні посольства України в США.

 Відзначається, що з цієї суми 50 мільйонів пропонують направити виключно для надання летального зброї оборонного характеру.

Законопроект бюджету повинні узгодити з тією версією, яку підготує Сенат, після чого обидві палати Конгресу повинні його узгодити і направити на підпис Президенту.

Джерело: Відомості-Україна

 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...