Петиція проти пропаганди гомосексуалізму

  • 4-05-2018, 10:15
Петиція проти пропаганди гомосексуалізму

Громадський рух "Віра і пам'ять" закликає українців і дуже наполягає підписати петицію проти пропаганди гомосексуалізму в Україні. Про це вони заявили на своєму сайті.

Активісти "Віра і пам'ять" спільно з всеукраїнськими активістами ХСС, релігійними організаціями та небайдужими українцями звернулися, через петицію до Президента України Петру Порошенко, щоб відстояти традиційні сімейні цінності в країні. Організації виступили проти пропаганди гомосексуальних цінностей в Україні, яка проявляється в проведенні Гей-парад, уроків "толерантності" в школах і т.п. заходах, а головне проти внесеного до Кабміну «План дій по реалізації Національної стратегії в області прав людини на період до 2020 року» № 1393-р. Згідно з яким, крім усього іншого, передбачається легалізація так званого громадянського партнерства для одностатевих пар.

"23 листопада 2015 року Кабінет Міністрів України затвердив« План дій по реалізації Національної стратегії в області прав людини на період до 2020 року »№ 1393-р. (Далі План). Цей документ є дорожньою картою для адаптації українського законодавства до деяких негативних стандартам Європейського союзу. зокрема, План передбачає легалізацію так званого громадянського партнерства для одностатевих пар, усиновлення дітей трансгендерних людьми, впровадження в навчальний і виховний процес тим про одностатеві стосунки як норму сек суальних поведінки, проведення так званих «маршів рівності» та інших видів пропаганди гомосексуалізму за державної підтримки, права бути донорами крові людям з різними формами ризикованої поведінки тощо ", - говориться в петиції.

Джерело: Відомості-Україна


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

В Україні алкоголь буде дорожчати протягом 8 років на вимогу Євросоюзу
Вчора, 20:07

Відомо, що Україна уклала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, згідно з...

У Львівській області батько з сином загинули під час чищення вигрібної ями
Вчора, 18:19

В смт. Куликов Жовківського району Львівської області двоє чоловіків...

Порошенко з Путіним провів телефонну розмову
Вчора, 15:02

Вчора, 21 червня президент України Петро Порошенко і президент Росії...