В'ятрович заявив, що Україна може відмовитися від перенесення святкових вихідних днів

  • 1-05-2018, 20:00
В'ятрович заявив, що Україна може відмовитися від перенесення святкових вихідних днів

Директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявив, що Україна може відмовитися від перенесення святкових вихідних днів, якщо вони випадають на суботу або неділю. Також 9 травня може стати робочим днем.

Про це повідомляє "Апостроф".

Він вважає, що Україна не повинна святкувати 9 травня, їй слід відзначати річницю завершення Другої світової війни в Європі.

"Наша пропозиція про перенесення вихідного дня з 9 травня на 8-е залишається актуальним. Україні слід відзначати річницю завершення Другої світової війни в Європі разом з усією Європою, тому треба говорити про 8 травня як про вихідний день", - зазначив В'ятрович.

За його словами, ця ідея буде пропонуватися і в подальшому.

"Крім того, ми прекрасно розуміємо, що, на жаль, 9 травня є радянською спадщиною, і його використовують різні проросійські і прорадянські ліві сили зовсім не для вшанування тих людей, які перемогли нацизм, а щоб нагадати про себе. Відповідно, 9 травня як вихідний день, на жаль, перетворилося в прекрасний формат для різноманітних лівих або проросійських провокацій ", - вважає директор Українського інституту національної пам'яті.

Він висловив надію, що парламент підтримає таку ініціативу.

"Скасування 1 травня як вихідного була в нашому першому реченні, в першому законопроекті. Але в ході досить бурхливої дискусії з представниками громадськості ми вирішили піти на компроміс і все-таки залишити 1 травня вихідним днем", - пояснив Володимир В'ятрович.

У той же час він додав, що незадоволений декомунізацією свят.

Джерело: Відомості-Україна

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...