У Львові влаштували рейди на власників собак

  • 16-04-2018, 18:00
У Львові влаштували рейди на власників собак

Влада домагаються, щоб всі домашні вихованці потрапили в відповідну базу даних


Львівська муніципальна охорона проводить перевірку власників собак, з'ясовуючи, чи всі домашні улюбленці були внесені в єдину міську базу даних.

"Я був за кордоном, і мені на вайбер приходить повідомлення, що ваш пес загубився. Собаку знайшли завдяки цьому значку з QR-кодом - він унікальний", - розповів про переваги перепису домашніх улюбленців Михайло Патронік, власник німецької вівчарки по кличці Ральф

Чоловік розповів, що його пес "перестрибнув через сусідський паркан, вискочив надвір і побіг собі, так як ранньою весною собаки хочуть гуляти, і загубився". Трирічну вівчарку шукали цілий день, а знайшли лише під вечір в притулку.

Повернути Ральфа допоміг той факт, що за кілька місяців до інциденту господар зареєстрував його в єдиній базі, де зберігаються всі дані про тварину та його власників. Однак так щастить не всім домашнім улюбленцям - кожен день з вулиці до притулку привозять по кілька десятків НЕ бездомних собак.

"Це собачка Стогін - видно, що він був домашній, дає лапку, знає деякі команди. Якби у нього був чіп або жетон, ми б швидко знали, чий це пес", - пояснила Ірина Шевченко, адміністратор по влаштуванню тварин ЛКП "Лев ".

З 45 тисяч львівських домашніх улюбленців в єдиній базі знаходиться лише третина. Причому тут не тільки видають жетон, тварин можна ще і чипувати, що більш надійно.

За словами ветеринара, встановлений чіп неможливо вийняти, навіть якщо забрали нашийник - на ньому жетона немає. Чіп сканується і в систему вноситься інформація. Щоб зацікавити людей в реєстрації домашніх улюбленців, влада залучила інспекторів муніципальної охорони.

"На перший раз ми складаємо на людину припис - він має до 10 діб, щоб зареєструвати пса, якщо він нам попадеться вдруге - ми штрафуємо. Перший штраф - від 17 до 51 гривні, а якщо людина повторно попадається - то це від 51 гривні і вище ", - пояснив Віталій Климчук, інспектор ЛКП" Муніципальна охорона ".

Під час рейдів інспектори знайомлять жителів міста з необхідною інформацією та перевіряють наявність жетонів у собак, нагадуючи, що їх реєстрація обов'язкова, а перші п'ять тисяч і чіпів імплантують безкоштовно.

Раніше ми писали про забавний випадок в Японії, коли собака побігла за машиною, що робить знімки для Google Maps, і потрапила на всі фотографії і в результаті стала всесвітньо відомою.

Також варто нагадати і про інше забавний випадок, коли хлопчик на ім'я Маверік, дістаючи ласощі з холодильника, як подільника використовує собаку.


Джерело: https://www.segodnya.ua
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...