В Україні з'явився сайт для відстеження цін на продукти і готові страви

  • 20-03-2018, 12:27
В Україні з'явився сайт для відстеження цін на продукти і готові страви

Міністерство економічного розвитку і торгівлі презентувало сайт "Платформа ефективного регулювання", за допомогою якого можна відстежувати ціни на продукти харчування, а також готові страви.

Користувач може побачити в динаміці вартість 23 основних продуктів: борошно, буряк, капуста, картопля, ковбаси, крупи гречані, курятина, макарони, масло, молоко, морква, олія, рис, сало, свинина, сир, сметана, хліб житній, хліб пшеничний, цибулю, цукор, яйця, яловичина. Є також сервіс порівняння цін за різні періоди і в різних регіонах.

Крім того, є на сайті і індекс вареника, до складу якого входить картопля - 600 грам, борошно пшеничне вищого гатунку - 600 грам, яйця І-ІІ категорії - 3 штуки, масло вершкове жирності 72-73% - 60 грам, сало - 50 грам, сметана жирності 15% - 60 грам.

А вибравши необхідні інгредієнти і їх вагу, можна дізнатися вартість страви.

Онлайн-сервіс збирає дані Держкомстату, Нацбанку, Світового банку, Євростату, а також враховує ціни на товари за даними великих онлайн-супермаркетів.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

В Україні за рік ціна на хліб збільшилася на 18%
Вчора, 20:38

У січні-травні 2018 року по порівнянні з аналогічним періодом минулого...

На Львівщині день молоді
Вчора, 18:49

Коли? 24 червня у Львові відсвяткують День молоді. Час і локація:...

В Україні за тиждень на кір захворіли 1401 осіб
Вчора, 15:36

Про це повідомляє Центр громадського здоров'я Міністерства охорони...