Комунальні дезорієнтатори: На автобусних зупинках у Львові розміщують схеми руху електротранспорту та не інформують про рух автобусів

  • 9-12-2016, 18:10
Комунальні дезорієнтатори: На автобусних зупинках у Львові розміщують схеми руху електротранспорту та не інформують про рух автобусівУ Львівській мерії усіма можливими методами заохочують городян пересідати на електротранспорт. Зокрема на зупинці, розташованій на проспекті Свободи поблизу пам'ятника Адаму Міцкевичу комунальні служби розмістили дві гарно виготовлені метрові схеми руху електротранспорту — по одній на кожному з павільйонів.

Те, що на вказаній зупинці електротранспорт ніколи не їздив комунальників не збентежило. Натомість щодо аналогічної схеми руху автобусів, які зупиняються на вказаній зупинці — запалу комунальників не вистачило — вони обмежились лише переліком автобусних маршрутів, які там зупиняються без напрямку руху чи, хоча б, інтервалу та інформації про початок та завершення руху.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Львівській області планують відкрити ще 2 об'єкти альтернативної енергії
Сьогодні, 14:26

Сьогодні на брифінгу перший заступник голови Львівської обласної державної...

На Сихів не курсує частина трамвайних вагонів через пожежу
Сьогодні, 13:10

На цей час на Сихів курсує лише 10 трамвайних вагонів із 22. Як...

Поліція просить допомогти розшукати грабіжника
Сьогодні, 11:49

Сьогодні о 07:10 годині невідомий вдарив на площі Різні у Львові...