Комунальні дезорієнтатори: На автобусних зупинках у Львові розміщують схеми руху електротранспорту та не інформують про рух автобусів

  • 9-12-2016, 18:10
Комунальні дезорієнтатори: На автобусних зупинках у Львові розміщують схеми руху електротранспорту та не інформують про рух автобусівУ Львівській мерії усіма можливими методами заохочують городян пересідати на електротранспорт. Зокрема на зупинці, розташованій на проспекті Свободи поблизу пам'ятника Адаму Міцкевичу комунальні служби розмістили дві гарно виготовлені метрові схеми руху електротранспорту — по одній на кожному з павільйонів.

Те, що на вказаній зупинці електротранспорт ніколи не їздив комунальників не збентежило. Натомість щодо аналогічної схеми руху автобусів, які зупиняються на вказаній зупинці — запалу комунальників не вистачило — вони обмежились лише переліком автобусних маршрутів, які там зупиняються без напрямку руху чи, хоча б, інтервалу та інформації про початок та завершення руху.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На заводі в Дрогобичі зупинено солеварний цех
Сьогодні, 19:45

З п'ятниці, на містоутворюючому, Дрогобицькому солевиварювальному заводі,...

Україна і Катар підписали низку угод між країнами
Сьогодні, 16:40

Сьогодні, 20 березня президент Петро Порошенко з офіційним візитом...

На Львівщині зіткнулися фура і поліцейське авто
Сьогодні, 15:51

Вранці 20 березня у Львівській області сталося ДТП за участю поліцейського...