У Львові називають катастрофою нові правила поховання

  • 15-03-2018, 09:42
У Львові називають катастрофою нові правила поховання

Начальник департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Ірина Микичак зазначила, що тривалий період часу вважала «байкою» інформацію про нові правила поховання померлих. Про це вона сказала під час прес-конференції сьогодні, повідомляє кореспондент [url=http://]Lvivnews.com.ua[/url]

Як відомо, від 15 березня для проведення низки слідчих дій поліцейським потрібно буде звертатися не за місцем проведення розслідування, а в суд, який розташований за місцем реєстрації органу досудового розслідування як юридичної особи.

Ірина Микичак зазначила, що, поспілкувавшись зі слідчими та прокурорами, зрозуміла, що «це буде катастрофа».

«Засвідчувати факт смерті та брати дозвіл на розтин через суд – я собі не уявляю цього. І не факт, що йтиметься лише про кримінальні провадження чи підозрілу смерть. Наразі нам ще ніхто чітко не пояснив – усі говорять різні речі. Уже сьогодні, без суду, засвідчення смерті дуже важко відбувається: для цього треба слідчого, бригаду «швидкої», тобто це дуже складний процес. А для чого все так ускладнювати, важко сказати», – зазначила Ірина Микичак.

Нагадаємо, Верховна Рада України відклала на невизначений термін розгляд законопроекту, що скасовує скандальну поправку нардепа Андрія Лозового в Кримінальному процесуальному кодексі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У школах Львівської області проводять конкурс на кращий малюнок про дивізію СС "Галичина"
Сьогодні, 15:00

Департамент науки і освіти Львівської обласної держадміністрації...

Під Львовом на СТО сталася серйозна пожежа
Сьогодні, 13:00

Під Львовом на станції технічного обслуговування сталася серйозна пожежа. ...

У Львові активісти влаштували акцію протесту біля магазину "Roshen"
Сьогодні, 10:00

У Львові активісти влаштували акцію протесту біля магазину "Roshen". Про...