У Львові називають катастрофою нові правила поховання

  • 15-03-2018, 09:42
У Львові називають катастрофою нові правила поховання

Начальник департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Ірина Микичак зазначила, що тривалий період часу вважала «байкою» інформацію про нові правила поховання померлих. Про це вона сказала під час прес-конференції сьогодні, повідомляє кореспондент [url=http://]Lvivnews.com.ua[/url]

Як відомо, від 15 березня для проведення низки слідчих дій поліцейським потрібно буде звертатися не за місцем проведення розслідування, а в суд, який розташований за місцем реєстрації органу досудового розслідування як юридичної особи.

Ірина Микичак зазначила, що, поспілкувавшись зі слідчими та прокурорами, зрозуміла, що «це буде катастрофа».

«Засвідчувати факт смерті та брати дозвіл на розтин через суд – я собі не уявляю цього. І не факт, що йтиметься лише про кримінальні провадження чи підозрілу смерть. Наразі нам ще ніхто чітко не пояснив – усі говорять різні речі. Уже сьогодні, без суду, засвідчення смерті дуже важко відбувається: для цього треба слідчого, бригаду «швидкої», тобто це дуже складний процес. А для чого все так ускладнювати, важко сказати», – зазначила Ірина Микичак.

Нагадаємо, Верховна Рада України відклала на невизначений термін розгляд законопроекту, що скасовує скандальну поправку нардепа Андрія Лозового в Кримінальному процесуальному кодексі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...