У Львівській Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного будуть працювати німецькі військові консультанти

  • 9-12-2016, 15:10
У Львівській Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного будуть працювати німецькі військові консультантиНімеччина відправить до України своїх військових консультантів. Вони прибудуть у Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного у Львові. Відповідну угоду підписали напередодні заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов і парламентський державний секретар Міністерства оборони Німеччини Ральф Браукзіпе.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Міністр оборони України Степан Полторак.
«Міноборони Німеччини направить військових консультантів до України. Відповідну угоду підписали сьогодні у Києві заступник Міністра оборони з питань європейської інтеграції Ігор Долгов та Парламентський Державний Секретар Міністерства оборони Федеративної Республіки Німеччина пан Ральф Браукзіпе. Ми розглядаємо Німеччину як надійного партнера, а тому готові до розширення та зміцнення двосторонньої співпраці»,- написав Полторак.

У той же час секретар Міністерства оборони Німеччини наголосив, що це чергове свідчення тісної співпраці, що існує між двома державами.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

У Львові до громадського міського бюджету подано заявок на суму понад 200 мільйонів гривень
Вчора, 13:11

На громадський бюджет Львова у 2018-му році подано 300 заявок проектів на...

На Львівщині тривають військові навчання «Непохитна стійкість – 2017»
23-09-2017, 13:09

На Львівщині, Франківщині, Хмельниччині, Волині та Житомирщині в рамках...

Співробітники поліції шукають підозрілий предмет в бізнес-центрі
22-09-2017, 14:33

Співробітники поліції шукають підозрілий предмет в бізнес-центрі, який...