Після маршу львівських націоналістів в Польщі заявили про проблему довіри до України

  • 6-03-2018, 10:47
Після маршу львівських націоналістів в Польщі заявили про проблему довіри до України

У Польщі заговорили про проблему довіри до України після проведеного націоналістами маршу у Львові.

Прокоментував захід заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький, який акцентував особливу увагу на те, що МЗС України Павло Клімкін обіцяв взяти на себе відповідальність за поліпшення українсько-польських відносин, передає Країна.

За словами Ціхоцького, до сих пір залишається незрозумілим, "чому українська сторона двічі за останні півроку відхилила пропозицію про створення політичного комітету високого рівня, щоб обговорити всі ці питання".

«Це власне невідповідність між голосом псевдо-сенсу і реальністю, коли українська сторона саботує і заперечує пропозиції щодо співпраці з нашого боку. Це можна описати символічно: Росія відрізає газ - відразу ж збільшилися поставки (газу) з польської сторони. А замість цього отримуємо демонстрації під прапорами Степана Бандери у Львові під гаслом "Львів не для польських панів"» - додав він.

Заступник міністра закордонних справ Польщі вважає, що "слова української сторони не мають ніякого відображення в реальності".

«Це проблема довіри до нашого українського партнера, який в квітні 2015 року, в день візиту президента Польщі до Верховної Ради, прийняв так званий пакет законів про героїзацію Української повстанської армії» - висловив він.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На заводі в Дрогобичі зупинено солеварний цех
Сьогодні, 19:45

З п'ятниці, на містоутворюючому, Дрогобицькому солевиварювальному заводі,...

Україна і Катар підписали низку угод між країнами
Сьогодні, 16:40

Сьогодні, 20 березня президент Петро Порошенко з офіційним візитом...

На Львівщині зіткнулися фура і поліцейське авто
Сьогодні, 15:51

Вранці 20 березня у Львівській області сталося ДТП за участю поліцейського...