Знайшовся перевізник, який проти зростання вартості проїзду в транспорті

  • 9-12-2016, 14:01
Знайшовся перевізник, який проти зростання вартості проїзду в транспортіКомпанія «Фіакр-Львів» висловила свою позицію стосовно інформації про зростання вартості проїзду в транспорті.

«Ми не вимагаємо підвищення вартості проїзду, тому що розуміємо – платоспроможність людей в сьогоднішніх реаліях обмежена. Ми також не відмовляємося перевозити пільгові категорії пасажирів, про що неодноразово згадували. Ми хочемо, щоб у цьому питанні навели лад. Не потрібно піднімати вартість проїзду в маршрутках – врегулюйте пільговиків, адже велика кількість пасажирів користується підробленими посвідченнями», – наголосив директор підприємства «Фіакр-Львів» Степан Коцан.

«У нас є маршрути, де кількість пільгових перевезень сягає 50%, а це велика проблема для підприємства, адже держава ці перевезення не відшкодовує. Найкраще рішення – це надання адресної допомоги, з якої пільговики могли б оплачувати проїзд в громадському транспорті», – додав Степан Коцан.
Окремо директор підприємства «Фіакр-Львів» наголосив, що впровадження електронного квитка допоможе вирішити багато проблемних ситуацій.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

В Україні алкоголь буде дорожчати протягом 8 років на вимогу Євросоюзу
Вчора, 20:07

Відомо, що Україна уклала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, згідно з...

У Львівській області батько з сином загинули під час чищення вигрібної ями
Вчора, 18:19

В смт. Куликов Жовківського району Львівської області двоє чоловіків...

Порошенко з Путіним провів телефонну розмову
Вчора, 15:02

Вчора, 21 червня президент України Петро Порошенко і президент Росії...