До Львівської області приїдуть представники уряду Польщі, щоб вшанувати пам'ять поляків, убитих "українськими націоналістами"

  • 23-02-2018, 17:25
До Львівської області приїдуть представники уряду Польщі, щоб вшанувати пам'ять поляків, убитих "українськими націоналістами"

До Львівської області в неділю приїдуть представники уряду Польщі, щоб вшанувати пам'ять поляків, убитих "українськими націоналістами" в 1944 році.

Про це повідомляє повідомляє Польське радіо.

Відомо, що в Україну приїдуть віце-міністр закордонних справ Ян Дзедзичак, президентський міністр Адам Квятковський і віце-голова Інституту національної пам'яті Кшиштоф Швагжік.

Члени делегації заявили, що візит не несе політичного підґрунтя. Відомо, що візит польської делегації відбудеться на запрошення римо-католицької парафії в Бродах. Один з польських делегатів додав, що нинішня криза не може бути приводом того, що польська влада відмовляться від пам'яті убитих в Україні поляків.

«Ми їдемо туди на релігійні заходи» - сказав один з міністрів.

За версією поляків, вбивство польського населення у Гуті Пеняцькій 74 роки тому було здійснено членами 14-ї дивізії СС Галичина і представниками УПА.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На заводі в Дрогобичі зупинено солеварний цех
Сьогодні, 19:45

З п'ятниці, на містоутворюючому, Дрогобицькому солевиварювальному заводі,...

Україна і Катар підписали низку угод між країнами
Сьогодні, 16:40

Сьогодні, 20 березня президент Петро Порошенко з офіційним візитом...

На Львівщині зіткнулися фура і поліцейське авто
Сьогодні, 15:51

Вранці 20 березня у Львівській області сталося ДТП за участю поліцейського...