Для отримання посвідки на проживання в Польщі українці повинні відповісти на питання про ставлення до Бандери

  • 16-02-2018, 10:41
Для отримання посвідки на проживання в Польщі українці повинні відповісти на питання про ставлення до Бандери

Українці, які хочуть отримати посвідку на проживання в Польщі, тепер зобов'язані пройти опитування про їхнє ставлення до Степана Бандери і Української повстанської армії.

Про це повідомляє "Обозреватель".

Лідер організації «євромайдан Варшава» Наталя Панченко розповіла, що на співбесіді особам, які сумніваються чи недостатньо чітко висловлюється по заданим питанням, відмовляють в отриманні громадянства.

«Люди мають документи, що підтверджують їх походження, однак якщо вони недостатньо рішучі в своїй відповіді по Бандері - тоді до побачення, Польща» - повідомила вона.

Яскравий тому приклад один із заявників, який відповідав на запитання про своє ставлення до діяльності ОУН-УПА. Заявку чоловіки відхилили, незважаючи на те, що його діди і батько були громадянами Польщі.

«А хіба я знаю, ніколи не був у цих зв'язках, тому я не знаю. У кожного своя правда. Кажуть, вони були в Польщі і Україні. Ніколи в це не вникав» - саме так відповів чоловік.

Друге питання заявнику задали про трагедію на Волині.

«Я чув, і чув, що недавно вийшов фільм. Але там були замішані московити, то дійсно невідомо хто і що зробив ... Багато людей загинуло, це тільки відомо» - сказав він.

В адміністрації Мазовецького воєводства вважають, що відповіді вказують на те, що громадянин України знає про діяльність ОУН / УПА, але не хоче негативно відгукуватися про організацію.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

На заводі в Дрогобичі зупинено солеварний цех
Сьогодні, 19:45

З п'ятниці, на містоутворюючому, Дрогобицькому солевиварювальному заводі,...

Україна і Катар підписали низку угод між країнами
Сьогодні, 16:40

Сьогодні, 20 березня президент Петро Порошенко з офіційним візитом...

На Львівщині зіткнулися фура і поліцейське авто
Сьогодні, 15:51

Вранці 20 березня у Львівській області сталося ДТП за участю поліцейського...