Михальчишин: "Пожежу у львівській церкві влаштували самі парафіяни"

  • 6-02-2018, 20:31
Михальчишин: "Пожежу у львівській церкві влаштували самі парафіяни"

Юрій Михальчишин заявив, що недавню пожежу у Львівській церкві московського патріархату влаштували самі парафіяни, що б звинуватити його і Андрія Карбоніка.

Про це повідомив екс-депутат, заступник лідера партії "Свободи" Юрій Михальчишин.

Архієпископ Львівський і Галицький УПЦ МП Філарет, в свою чергу, назвав подію підпалом і звинуватив в інциденті радикалів. За словами Михальчишина, парафіяни горівшого храму звернулися до Національної поліцію з вимогою розібратися з організаторами, як вони вважають підпалу, а саме з Михальчишиним і Карбовник.

«Сьогодні вночі у Львові від рук радикально налаштованих людей було підпалено православний храм. Те, що сталося у Львові, не вкладається в свідомості людей. Стає дивним, коли християни висловлюють свою політичну позицію підпалом храму» - заявив Філарет, передає upc.lviv.ua.

«Ми живемо в XXI столітті, але бачимо, що нічого не змінилося з часів гонінь на Христа» - додав архієпископ.

«Ісус Христос був гнаний вчора, гнаний сьогодні і буде гнаний завжди. Але тільки Христос вчора, сьогодні і назавжди, а ім'я гонителів зникли з лиця землі» - йдеться в його заяві.

Заступник лідера партії "Свободи" вважає, що храм побудований незаконно і парафіяни львівського храму це підставні люди.

«Група неврівноважених осіб, делегованих як "парафіяни УПЦ (МП)", написали заяву в Нацполіцію, ніби їх незаконно встановлену малу архітектурну форму у Львові на Сихові пошкоджено в результаті підпалу, який, як вони кажуть, організували я і Андрій Карбовник, друже мій і брат»- розповів Михальчишин.

Він звернувся до начальника департаменту захисту національної державності Центрального управління СБУ з проханням звернути увагу на дії прихожан львівського храму і назвав їх резидентами іноземних спеціальних служб. Також Юрій Михальчишин додав, що вважає, що Львівський храм московського патріархату підпалили самі парафіяни.

«До уваги начальника управління "Н" Департаменту захисту національної державності Центрального управління СБ України. Доповідаю, що резидентури іноземної спецслужби головного противника на території міста Львова проводяться активні заходи з метою дестабілізації оперативної обстановки і провокування міжконфесійних конфліктів, з метою чого, ймовірно, згаданими неврівноваженими особами був здійснений самопідпал незаконно встановленої споруди на самовільно захопленій земельній ділянці» - заявив екс-депутат.

Нагадаємо, що 3 лютого, о 2:20 ночі у Львові в православній церкві сталася пожежа.

Джерело: Відомості-Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі

Соціальні мережі

Рекомендовані

Захисника радянських пам'ятників у Львові знайшли мертвим
7-08-2018, 20:11

Лідер Федерації скаутів «Галицька Русь» Кирило Арбатов був знайдений...

Масове отруєння дітей на Львівщині
7-08-2018, 18:56

У лікарню вже госпіталізували 27 постраждалих, в поліції відкрили...

На кордоні з Польщею в пунктах пропуску зникло світло і сотні машин всю ніч простояли в трафіку
7-08-2018, 15:54

На українсько-польському кордоні на території Львівської області 6 серпня,...